05.05.2015. 18:41

, LSM.LV - Sports

Vienīgos vārtus uzvarētājiem nepilnas astoņas minūtes pirms spēles beigām guva Deniss Hollenšteins no vārtu priekšas. Spēlē bija daudz cīņas, bet maz vārtu gūšanas iespēju, līdz pēdējās trešdaļas beigās tomēr iezīmējās šveiciešu pārsvars.

Šveices izlase iepriekš divās spēlēs grupā pēcspēles metienos zaudēja Austrijai (3:4) un uzvarēja Franciju (3:1).

Dienas pirmajā spēlē B grupā Ostravā Baltkrievijas izlase ar 5:1 uzvarēja Dāniju. Vakara spēlē Prāgā tiksies Austrija un Francija, turpretim Ostravā slovāku pretinieki būs slovēņi.

Latvijas hokejisti pirmajās trijās spēlēs piekāpās Kanādai (1:6), Čehijai (2:4) un Zviedrijai. Grupas turnīrā Latvijas hokejistus pēc mača ar Šveici gaidīs cīņas piektdien pret Vāciju, sestdien pret Austriju un nākamās nedēļas sākumā pret Franciju. Pasaules čempionāts ilgs līdz 17.maijam, bet grupu kārtas spēles 16 komandu turnīrā beigsies 12.maijā. Pa četrām abu grupu spēcīgākajām komandām iekļūs ceturtdaļfinālos. Otrā grupā Ostravā sacenšas Somija, Krievija, ASV, Slovākija, Norvēģija, Baltkrievija, Slovēnija un Dānija.

Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa