10.05.2014. 17:55
Šveices hokeja izlasei turpmākajās spēlēs nevarēs palīdzēt uzbrucējs Svens Bertči, tikmēr čempionāts ir beidzies arī Čehijas valstsvienības aizsargam Romānam Polākam.

Šveices valstsvienība, kas pasaules hokeja čempionātā spēlē vienā grupā ar Latviju, atlikušo turnīra daļu pavadīs bez uzbrucēja Svena Bertči, kurš pirmajā mačā ar Krieviju iedzīvojies savainojumā. Paredzams, ka Bertči uz ledus nevarēs iziet vairākas nedēļas.

Aizvadītajā sezonā 21 gadu vecais šveicietis ceļoja no Amerikas Hokeja līgas (AHL) uz Nacionālo hokeja līgu (NHL) un otrādi. NHL klubā Kalgarī "Heat" Bertči aizvadīja 26 spēles (2+9), bet AHL vienībā Abodsfordas "Heat" šveicietis tika pie 41 spēles un 29 (13+16) punktiem.

Savainojuma problēmas skārušas arī Čehijas izlasi. Mačā ar Slovākiju pleca savainojumu guvis NHL kluba Sentluisas "Blues" aizsargs Romāns Polāks. 28 gadus vecais hokejists pagājušajā sezonā 72 spēlēs izcēlās ar 13 (4+9) punktiem.

Izmantotie resursi:Frontpage - 2014 WM - International Ice Hockey...Kompletní výsledkový a zpravodajský servis ze...ZAAO, SIA, Viļakas novads ZAAO, SIA, Viļakas novads Viļaka, Viļakas n.
Lapa Dmitrijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties