13.11.2014. 07:21
"Pārlieku netrakoju ar augstu mērķu izvirzīšanu," pirms starta

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Plēsnieks kopā ar Latvijas Olimpiskās vienības fizioterapeitu Mareku Osovski uz kādreizējo Kazahstānas galvaspilsētu devās 11. novembrī, un viņus tur jau sagaidīja treneris Eduards Andruškevičs, kura vadībā dienu iepriekš ar jaunu valsts rekordu 23. vietu svara kategorijā līdz 53 kilogramiem izcīnīja 16 gadu vecā Rebeka Koha. Sportists pauda gandarījumu par treniņos paveikto darbu, jo sasniegtā sportiskā forma ļauj cerēt uz izvirzīto mērķu sasniegšanu. "Vajadzētu pacelt vismaz 180+220 kilogramus (180 raušanas, 220 grūšanas disciplīnā - aut.), kas pagājušajā gadā izdevās Maskavā Prezidenta kausā. Protams, vienmēr gribas vēl vairāk, taču ar kaut ko ir jāsāk. Šobrīd esmu ļoti labā sportiskajā formā. Galvenais, visu to spēku noturēt līdz mačiem un tur arī izlikt visu, kas ir iekšā," 22 gadus vecais Plēsnieks neilgi pirms došanās uz sacensībām runāja ar lielu apņēmību.

Viņš uzskata, attaisnojušās šīs vasaras vidū veiktās visai ievērojamās izmaiņas treniņprocesā, vienas dienas laikā koncentrējoties tikai vienai no disciplīnām - raušanai vai grūšanai. Bijušas arī vairākas treniņnometnes gan tuvajās ārzemēs, gan ierastajā nodarbību vietā Ventspilī ar citu valstu sportistu piedalīšanos, kā arī izdevies izvairīties no traumām.

Visu rakstu par svarcēlāja Artūra Plēsnieka gatavību pasaules čempionātam lasiet ceturtdienas, 13.novembra, laikrakstā Diena!Pārdaugava, BJFK Pārdaugava, BJFK Dammes iela 20, LV-1069 Futbols
Šmigarevs Andrejs Šmigarevs AndrejsBrīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties