12.04.2014. 13:47
Latvijas svarcēlājs Artūrs Plēsnieks sestdien izcīnīja mazo bronzas medaļu Eiropas čempionāta grūšanas sacensībās, bet summā viņš tika pie ceturtās vietas.

Sacensības Plēsnieks iesāka ar 172 paceltiem kilogramiem raušanā, bet pēc tam 177 kilogramus nevienā no diviem mēģinājumiem latvietim neizdevās pacelt.

Grūšanu Plēsnieks sāka ar paceltiem 212 kilogramiem, bet vēlāk tika galā arī 218 kilogramiem. Noslēdzošajā mēģinājumā latvietis gāja uz jaunu personisko rekordu un 224 kilogramiem, tomēr stieni neizdevās pievarēt, bet tāpat viņš bija trešais labākais šajā disciplīnā.

Tas Plēsniekam summā deva 390 kilogramus.

Par Eiropas čempionu ar 404 kilogramiem otro reizi karjerā kļuva krievu sportists Andrejs Demanovs, kuram vienu kilogramu zaudēja tautietis Andrejs Nanijevs. Savukārt pie bronzas tika 2008.gada olimpiskais čempions Andrejs Aramnaus no Baltkrievijas.

Kā ziņots, pagājušā gada Eiropas čempionātā Plēsnieks ar 397 kilogramiem ieguva ceturto vietu, tomēr vēlāk diskvalifikāciju par dopinga lietošanu saņēma gruzīnu sportists Dāvids Gogija un latvietim tika piešķirta bronza.

Iepriekš šajā Eiropas čempionātā bija startējusi arī vien 15 gadus vecā Rebeka Koha, kura izcīnīja augsto septīto vietu svara kategorijā līdz 48 kilogramiem.

Līdz ar to šajā Eiropas čempionātā Latvija tika pie vienas bronzas medaļas, dalot piecpadsmito vietu medaļu ieskaitē ar Beļģiju.

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa