24.11.2014. 22:04
Latvijas talantīgais svarcēlājs Ritvars Suharevs pirmdien izcīnīja piekto vietu Kiprā notiekošajā Eiropas čempionātā U-20 vecuma grupā.Pašlaik tikai 15 gadus vecais Suharevs, kurš startēja svara kategorijā līdz 69 kilogramiem, summā pacēla...

Pašlaik tikai 15 gadus vecais Suharevs, kurš startēja svara kategorijā līdz 69 kilogramiem, summā pacēla 283 kilogramus.

Vispirms raušanā Latvijas pārstāvis pievārēja 127 kilogramus smagu svara stieni, pēc tam nespējot pacelt 130 kilogramus. Savukārt grūšanā Suharevs spēja pacelt 156 kilogramus, bet pēdējais mēģinājums, kas bija par četriem kilogramiem smagāks, nebija sekmīgs.

Tikmēr cits Latvijas pārstāvis Rihards Nejs šajā svara kategorijā ierindojās desmitajā vietā 15 dalībnieku konkurencē. Summā viņš spēja pacelt 255 kilogramus - 115 kilogrami raušanā un 140 kilogramu grūšanā.

Savukārt par Eiropas čempionu kļuva Krievijas sportists Sergejs Petrovs, kuram summā izdevās pacelt 323 kilogramus.

Jau vēstīts, ka svētdien sudraba medaļu U-20 vecuma grupā izcīnīja talantīgā Rebeka Koha.

Tallinā notiekošajā Eiropas U-20 un U-23 čempionātā Latviju pārstāvēs vēl četri sportisti, ieskaitot valsts spēcīgāko svarcēlāju Artūru Plēsnieku.

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa