05.09.2013. 09:25
Minskas "Dinamo" uzbrucējs Tomāšs Surovijs, kurš šovakar aizvadīs Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) sezonas pirmo spēli, izejot laukumā pret savu kādreizējo klubu Rīgas "Dinamo", atklājis, ko sagaida no šī mača.

"Gaidījām čempionāta sākumu divus mēnešus, daudz strādājām. Ceram, ka tas labi ietekmēs mūsu rezultātus. Protams, Rīgā gribam uzvarēt, bet viss ir atkarīgs no mums. Puišiem jāsaglabā koncentrēšanās katrā spēles daļā, daudz jāstrādā un tad uzvara noteikti būs, " sacīja slovāku uzbrucējs.

Surovijs arī atzina, ka neskumst pēc Rīgas, kurā pavadīja 2010./2011.gada sezonu: "Jā, spēlēju Latvijā, aizvadīju tur labu sezonu, bet tas bija vairāk nekā pirms diviem gadiem. Kopš tā laika komandā daudz kas pamainījies, Rīgā palicis ne tik daudz manu bijušo partneru. Atzīšos, ka ne pārāk sekoju rīdzinieku sekmēm un neko daudz par komandu nevarēšu pateikt. Priekšroku dodu koncentrēties uz savu komandu."

Jautāts, kur ir labāk – Minskā vai Rīgā – Surovijs pārliecinoši atbildēja: "Protams, ka Minskā."

Izmantotie resursi:Хоккей на AllHockey.Ru - новости и статистика...Boulinga centrs Nonucīši Uzvaras 12, Jelgava, LV-3001
Solomins Aleksandrs Akadēmiskā airēšana, Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties