08.07.2012. 19:51
Iemesls kāpēc somu speciālists Raimo Sumanens negaidīti atkāpās no KHL komandas Omskas apgabala «Avangard» galvenā trenera amata varētu būt tāds, ka viņš vēlējies atlaist vairākus komandas līderus.

Summanens vēlējies atlaist Latvijas izlases aizsargu Georgiju Pujacu, uzbrucēju Aleksandru Frolovu, kā arī aizmainīt somu aizsargu Ansi Salmelu, intervijā izdevumam «Sport-Ekspress» izteicies Ņižņijnovgorodas «Torpedo» sporta direktors Igors Bahmutovs.

«Zinu, ka tad, kad Summanenam piedāvāja parakstīt jaunu līgumu, viņš izvirzījis jaunus nosacījumus - esot bijis jāšķiras no vairākiem spēlētājiem,» apgalvo Bahmutovs. «Dzirdēju, ka Raimo esot vēlējies atteikties no Frolova un Pujaca pakalpojumiem, kā arī aizmainīt Salmelu.»

«Acīmredzot pēc spēlētāju iepazīšanas treneris saprata, ka ar viņiem nav pa ceļam. Tomēr kluba vadība viņam nepiekrita,» pastāstīja Bahmutovs. «Katrs palika savā pozīcijā un noslēgumā Summanens pateica, ka aiziet no komandas.»

Kā ziņots, tikai pirms mēneša «Avangard» ar Summanenu pagarināja līgumu uz vienu gadu, taču piektdien somu speciālists vērsies pie kluba vadības ar iniciatīvu pārtraukt abu pušu līgumsaistības.

Summanens «Avangard» komandu aizveda līdz aizvadītās sezonas Gagarina kausa izcīņas finālam, kurā tika atzīts Latvijas speciālistu Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadītās Maskavas «Dinamo» pārākums.

Pujacs «Avangard» komandai pievienojās janvāra vidū, kad pārnāca no Novosibirskas «Sibirj», un šajā laikā kļuva par vienu no komandas līderiem. 

Tweet Materiāls publicēts sadarbībā arViļānu novada pašvaldība Viļānu novada pašvaldība Kultūras laukums 1a, Viļāni, Viļānu n., LV-4650
Semenkovs Vjačeslavs Bokss, Taekvondo, Kikbokss, MMA
FTA
Reģistrēties