31.12.2013. 16:53
Divas dienas pēc šausminošā negadījuma slēpošanas kūrortā Francijā, kad krītot smagu galvas traumu guva septiņkārtējais F1 čempions Mihaels Šūmahers, parādījušās sīkākas ziņas par notikušo.

Mihaelam Šūmaheram, kuram piektdien apritēs 45 gadi, nobrauciena laikā kritis ar ātrumu vismaz 80 km/h. Vietā, kur notika kritiens, ir daudz dažāda lieluma akmeņu, tas labi redzams arī pēc negadījuma uzņemtajās fotogrāfijās, kas jau aplidojušas interneta plašumus.

Atsaucoties uz kādu anonīmu avotu, kas tieši saistīts ar notikušā izmeklēšanu, britu laikraksts "Telegraph" ziņo, ka pēc atsišanās pret vienu no šiem akmeņiem Šūmahera ķivere pārlūzusi uz pusēm. Izmeklētājs pieļauj versiju, ka tas noticis tikai ārkārtīgi stiprā trieciena dēļ, taču neizslēdz varbūtību, ka ķivere bijusi brāķis vai jau iepriekš bojāta. Skaidri zināms ir vien tas, ka gadījumā, ja sportists nebūtu slēpojis ar ķiveri, viņš būtu aizgājis bojā.

To, ka ķivere bijusi pārlūzusi divās daļās, apstiprina arī glābēji, kas pirmie ieradušies notikuma vietā. Tie presei pastāstīja, ka negadījuma vietā bijis ļoti daudz asiņu, bet Šūmahers uz uzdotajiem jautājumiem nav spējis atbildēt.

"Telegraph" raksta, ka Šūmahers slēpojot paslīdējis, kam arī sekojis smagais kritiens, taču netiek noliegts, ka Formula 1 leģenda ignorējis ieteikumu slēpotājiem neizbraukt no nospraustās trases, kur pastāv sniega nogruvumu draudi, kā arī zem sniega atrodas apslēpti akmeņi.

Maz ticams, ka informācija par Šūmahera veselības stāvokli tuvākajā laikā parādīsies regulāri, ja vien nebūs kādas krasas izmaiņas, jo prese jau ir lūgta netraucēt ārstus un ģimeni šajā saspringtajā brīdī, kad vienīgā svarīgā lieta ir cietušā veselība. Tiesa, "Die Welt" ziņo, ka kāds žurnālists, kurš bijis pārģērbies par mācītāju, ar viltu centies iekļūt Šūmahera slimnīcas numurā.

Izmantotie resursi:Telegraph.co.uk - Telegraph online, Daily...Mirror Online: The intelligent tabloid....Ieviņas, viesu nams, peintbola un mini golfa parks Ieviņas, viesu nams, peintbola un mini golfa parks Murjāņi, "Ieviņas", Sējas n., LV-2142
Čigurs Antons Čigurs Antons Džudo, Sambo
FTA
Reģistrēties