28.12.2017. 12:06

Kā zināms, tieši pirms četriem gadiem Alpu kalnos slēpošanas laikā Šūmahers guva smagu galvas traumu. Lai gan Šūmahera ģimene sportista līdzjutējiem ieteikusi neņemt vērā informāciju, kas nav oficiāla, vēl novembrī šokējošas ziņas parādījās britu medijos. Tika vēstīts, ka Šūmahers pieslēgts mākslīgās elpināšanas aparātam, viņa augums ir 1.60 metri, bet svars - tikai 45 kilogrami.

Franču laikrakstam "L'Equipe" sportista menedžere Sabīne Kēma izteikusies: "Mihaels vienmēr noteica skaidru robežu starp publisko un privāto dzīvi, tāpēc mēs turpinām ievērot šo stratēģiju. Sportista karjeras laikā viņš žurnālistiem neļāva iejaukties savā privātajā dzīvē. Visa informācija, kas nenāk no viņa ārstiem, uzreiz apaug ar baumām. Šobrīd Šūmahera stāvoklis ir stabils, un viņš nedaudz progresē."

Tikmēr prestižais izdevums "Forbes" publiskojis sarakstu ar sportistiem, kuri savas karjeras laikā spējuši nopelnīt visvairāk. Starp desmit labākajiem arī leģendārais "Formula 1" čempions Šūmahers.

"Forbes" izveidotajā sarakstā vācu autosportists, kurš aizvien turpina cīnīties ar 2013. gada nogalē kalnu slēpošanas laikā notikušā negadījuma sekām, savā karjerā esot nopelnījis aptuveni 1 miljardu ASV dolāru (USD). F1 pasaules čempionātā Šūmahers startēja no 1991. līdz 2012. gadam (ar pārtraukumu no 2007. līdz 2010. gadam), šajā laikā uzvarot 91 reizi un izcīnot septiņus pasaules čempiona titulus. Šos sasniegumus nevienam nav izdevies pārspēt.

Izmantotie resursi:forbes.comL'ÉQUIPE - L'actualité du sport en continu.Latvijas Peintbola klubs, biedrība K.Valdemāra 40, Rīga, LV-1010
Bojāre Olga Bojāre OlgaBokss, Aerobika
FTA
Reģistrēties