01.01.2014. 12:15
Pirmās formulas (F-1) leģendārais vāciešu pilots Mihaels Šūmahers arī trešdien atrodas mākslīgajā komā, Grenobles slimnīcā Francijā pavadījis trešo nakti pēc kārtas. Pēc kalnu slēpošanas laikā piedzīvotā kritiena un gūtajām smadzeņu traumām viņa veselības stāvoklis turpina lēnām uzlaboties, tomēr Šumahera dzīvībai joprojām draud briesmas.

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Kā zināms, Šūmahers svētdien, slēpojot Francijas kūrortā Meribelā, krita un atsita galvu pret akmeni, kā rezultātā tika gūta nopietna galvas trauma. Pēc notikušā viņam veiktas divas operācijas.

Ārsti apgalvo, ka septiņkārtējam F-1 čempionam, kuram piektdien gaidāma 45.dzimšanas diena, cīnīties par savu dzīvību palīdz karjeras laikā iegūtais fiziskais spēks un briedums.

Jaunākā un precīzākā informācija par Šūmahera veselības stāvokli gaidāma trešdien pēc pusdienlaika.

Šūmahers karjeras laikā septiņas reizes triumfējis F-1 čempionātā, kas ir visu laiku labākais sasniegums. Divus čempiona titulus viņš izcīnīja, braucot "Benetton" vienībā, bet piecus ieguva, pārstāvēdams "Ferrari".

Pirmo reizi Šūmahers no F-1 aizgāja 2006.gadā, bet 2010.gadā atgriezās, lai trīs sezonas aizvadītu "Mercedes" komandā, kur vērā ņemamus panākumus gan neguva.

Savas karjeras laikā Šūmahers triumfējis 91 sacīkstē.Lakshmi Ltd, SIA Stabu 20, Rīga, LV-1011
Kučans Vasilijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties