04.01.2014. 18:09
Leģendārajam Pirmās formulas (F-1) pilotam Mihaelam Šūmaheram liktenīgajā negadījuma dienā pie aizsargķiveres bija piestiprināta kamera. Tās ieraksts nu nodots izmeklētājiem, ziņo raidsabiedrība BBC.Šūmahera pārstāve Sabīne Kēma arī...

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Šūmahera pārstāve Sabīne Kēma arī noraidīja izskanējušās ziņas, ka pārstāvji minēto kameru ar negadījuma ierakstu izmeklētājiem esot nodevuši pretēji tuvinieku vēlmēm.

Ģimene Mihaela ķiveres kameru labprātīgi nodeva varas iestādēm. Tas, ka kamera izmeklētājiem būtu atdota, neņemot vērā tuvinieku viedokli, ir nepatiesi apgalvojumi," pauda Šūmahera menedžere.

Nepamatotas ir arī spekulācijas par to, ka Šūmahera veselībai briesmas vairs nedraud, saka Kēma. Viņa uzsver - jebkura informācija, kuru neizplata atbildīgie ārsti personīgi vai Šūmahera pārstāvji, jāuztver kā spekulācijas.

Pašlaik septiņkārtējā F-1 čempiona veselības stāvoklis joprojām ir kritisks, bet salīdzinoši stabils.

Jau vēstīts, ka leģendārais autobraucējs, slēpojot Francijas kūrortā Meribelā, svētdien, 2013.gada 29.decembrī, smagi krita un galvu atsita pret akmeni, kā rezultātā guva nopietnu galvas traumu.

Pēc trieciena pret klinti viņa aizsargķivere sadalījās uz pusēm, bet glābēji sportistu steidzami nogādāja tuvākajā slimnīcā.

Piektdien, 3.janvārī, autosporta leģendas Mihaela Šūmahera 45.dzimšanas dienā, viņa fani noturēja aizlūgumu pie slimnīcas Grenoblē.Beach tenis, volejbola laukums Jaunmārupe, Mazcenu aleja 6a, Mārupes n., LV-2166
Kušnira Natālija Kušnira NatālijaFitness, Aerobika, Body-Bike
FTA
Reģistrēties