13.11.2014. 16:26
Leģendārā Pirmās formulas (F-1) pilota vācieša Mihaela Šūmahera ģimene ir pārliecināta par veiksmīgu sportista atveseļošanos pēc piedzīvotā smagā kritiena.

Kā zināms, 45 gadus vecais Šūmahers pērnā decembra izskaņā, slēpojot Francijas kūrortā Meribelā, piedzīvoja kritienu un atsita galvu pret akmeni, kā rezultātā tika gūta nopietna galvas trauma. Kopš tā laika viņš Francijā atradās mākslīgi radītā komā, bet jūnija vidū vācietis no komas atmodās un tika pārvests uz klīniku Šveices pilsētā Lozannā. Savukārt šobrīd Šūmahers ārstēšanos turpina mājās.

Tieši ceturtdien aprit precīzi 20 gadi, kad Šūmahers izcīnīja savu pirmo F-1 čempiona titulu. Par godu jubilejai darbu atsākusi pilota mājaslapa, kurā savu paziņojumu ievietojusi arī sportista ģimene.

«Katru dienu no cilvēkiem saņemam laba vēlējumus. Esam patīkami pārsteigti par tik lielu atbalstu no cilvēkiem visā pasaulē. Varam tikai pateikties par vēlmi cīnīties visiem kopā,» teikts paziņojumā. «Mēs saglabājam pārliecību un ticam, ka ar Mihaelu viss būs kārtībā.»

Oktobrī Šūmaheru aprūpējošais ārsts pavēstīja, ka sportista veselības stāvoklī ir novērojams progress, taču atveseļošanās procesam nepieciešami vairāki gadi.

Šūmahers karjeras laikā septiņas reizes triumfējis F-1 čempionātā, kas ir visu laiku labākais sasniegums. Divus čempiona titulus viņš izcīnīja, braucot «Benetton» vienībā, bet piecus ieguva, pārstāvēdams «Ferrari».

Pirmo reizi Šūmahers no F-1 aizgāja 2006.gadā, bet 2010.gadā atgriezās, lai trīs sezonas aizvadītu «Mercedes» komandā, kur vērā ņemamus panākumus gan neguva.

Savas karjeras laikā Šūmahers sacīkstēs triumfējis 91 reizi.Boulinga centrs Nonucīši Uzvaras 12, Jelgava, LV-3001
Aglenieks Aigars Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties