04.09.2014. 17:45

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Traumas dēļ sezona priekšlaicīgi beidzās pasaules čempionāta ceturtās vietas ieguvējam Edžus Treimanim, tādēļ viņš palika mājās dziedēt savainojumu. Treimanis šosezon Pasaules kausa posmā Mančesterā ieguva 4.vietu, kā arī uzvarēja Berlīnes posmā brauciena uz laiku superfinālā. Taču treniņā savainotas kājas dēļ viņš sešas nedēļas uz divriteņa kāpt nevarēs.

Pasaules kausa sezona Argentīnā atsāksies pēc gandrīz trīs mēnešu pārtraukuma, uzņemot ceturto no gada pieciem posmiem. Dalībnieki cīnīsies ne tikai par uzvaru posmā un kopvērtējuma punktiem, bet arī par ieskaites punktiem 2016.gada olimpisko spēļu kvalifikācijā.

Divkārtējais olimpiskais čempions Štrombergs šosezon startēja vienā Pasaules kausa posmā, kurā uzvarēja. Tas viņam palīdzēja kopvērtējumā tikt to labāko 16 sportistu skaitā, kuri startēs brauciena uz laiku superfinālā. Štrombergs pēc pasaules čempionāta, kur riteņa defekta dēļ izstājās pusfinālā, atgriezās ASV, un aizvadītās nedēļas nogalē izcīnīja otro vietu nacionālā čempionāta posmā. Tikmēr Krīgers un Veide treniņus turpināja Latvijā, startējot arī Rīgas kausa izcīņā, kur abi kāpa uz goda pjedestāla. Pasaules kausa sacensībās juniori startē vienā grupā ar elites sportistiem.

Santjago del Estero trasē, kas nav no sarežģītākajām, sestdien risināsies kvalifikācijas braucieni, noskaidrojot 48 dalībniekus, kuri turpinās cīņu par uzvaru pamatsacensībās. Tikmēr 16 vadošie braucēji Pasaules kausa izcīņas rangā sestdien vakarā aizvadīs solo brauciena jeb brauciena uz laiku superfinālu. Pamatsacensībām, kas norisināsies svētdien, superfināla dalībnieki kvalificējas automātiski.Ozolnieku Sporta skola Ozolnieki, Stadiona 5, Ozolnieku p., Ozolnieku n., LV-3018
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties