22.07.2016. 00:02
«Neviens uz mani neizdara lielāku spiedienu kā es pats,» komentējot savu gatavību Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs, TVNET sacīja divkārtējais olimpiskais čempions BMX riteņbraukšanā Māris Štrombergs. Viņš četrgades nozīmīgākā sporta foruma atklāšanas ceremonijā 5. augustā būs Latvijas delegācijas karognesējs.

Štrombergs ir 2008. gada Pekinas un 2012. gada Londonas olimpisko spēļu čempions. Viņš tāds ir vienīgais. Jau iepriekš 29 gadus vecais valmierietis publiski bija izteicies, ka šīs viņam sportista karjerā būs pēdējās Olimpiādes spēles.

Saistītie raksti

«Šī ir lieliska iespēja - cīnīties par pēc kārtas trešo olimpisko zelta medaļu. Pasaulē ir ļoti maz sportistu, kuri kaut ko tādu var teikt. Cenšos nestresot un nedomāt, gatavojos pēc labākas sirdsapziņas. Ja veiksme būs manā pusē, tad viss būs kārtībā,» TVNET pastāstīja viena no Latvijas lielākajām cerībām Rio.

'); $('#gallery-branding-main-26346').after(''); }else{ $('#gallery-branding-main-26346').after(''); $('#gallery-branding-main-26346').after(''); } if(typeof show_inner !== 'undefined' && show_inner == true){ $('#branding_right_gallery').css('background-position-x','0%').css('background-position-y','0%'); $('#branding_left_gallery').css('background-position-x','100%').css('background-position-y','0%'); } }else{ setTimeout(show_background_gal_26346, 300); } return true; } function addAdImp_26346(slider){ return false; }MonAuto Carting, sporta klubs Skrīveri, Vēja 5, Skrīveru n., LV-5125
Rērihs Jānis Rērihs JānisGrieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties