01.07.2014. 09:55

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Tikai četras labākās valstis 2016.gadā Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs varēs startēt ar trim sportistiem, un Latvijas izlases galvenais treneris Ivo Lakučs uzskata, ka kvalifikācijas maksimuma sasniegšana būs smags uzdevums. Līdz šim Latvijai ierasta bija ceturtā vieta, bet turpmāk ar to būs par maz, lai nopelnītu trīs olimpiskās ceļazīmes, kas ir maksimālais skaits. 

Komanda pilnā mērā var rēķināties ar izlases līderi Štrombergu, kurš uzskata, ka 29 gadu vecums nebūs šķērslis, un viņš jūtas konkurētspējīgs, lai gan ir vecākais braucējs favorītu vidū. Arī ar motivāciju un pašdisciplīnu Štrombergam atkal viss ir kārtībā, un viņš ar prieku ir gatavs cīnīties.

ASV čempionātā Štrombergs šosezon 10 no 12 sacīkstēm bija uz pjedestāla un guva piecas uzvaras, turklāt Pasaules kausa posmā superkrosā Berlīnē neatstāja konkurentiem nekādas cerības. Štrombergs cer arī uz labu turpinājumu, jo Eiropas un pasaules čempionāti, kas būs sezonas atskaites galvenie punkti, risināsies jūlijā, bet ASV čempionāts beigsies tikai novembrī. Aglonas vidusskolas sporta halle Aglona, Daugavpils 6b, Aglonas p., Aglonas n., LV-5304
Lucenko Jekaterina Lucenko JekaterinaAerobika, Aerobika ūdenī
FTA
Reģistrēties