18.04.2015. 22:16

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Štrombergs sezonas pirmajās sacensībās finišēja pēc 29,978 sekundēm, bet uzvaru 16 superfināla dalībnieku konkurencē nodrošināja mājinieks Līems Filipss ar rezultātu 28,713 sekundes.

Kvalifikācijā piektais bija Krīgers, 7.vietu ieguva Treimanis, bet 14. pozīcijā ierindojās Veide. Pēc kvalifikācijas rezultātiem pamatsacensībās iekļuva 48 no 113 startējušajiem braucējiem.

Mančesterā startēs visi labākie BMX riteņbraucēji, viņu vidū pagājušā gada pasaules čempions austrālietis Sems Vilogbijs, ASV izlases līderis Konors Fīldss un Pasaules kausa ieguvējs Filipss. Mančesteras posms būs vienīgais Pasaules kausa sacensībās, kas norisināsies telpās. 

Pamatsacensībās svētdien startēs 64 sportisti vīru konkurencē un 32 dāmas sieviešu elitē. Individuālā brauciena superfināla dalībnieki pamatsacensībām kvalificējās automātiski.

Pasaules kausa sacensībās sportisti pretendēs uz Starptautiskās Riteņbraukšanas savienības (UCI) reitinga punktiem, kas nepieciešami cīņā par kvalificēšanos Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm. Cīņa olimpiskajā Nāciju vērtējumā turpināsies līdz 2016. gada maija beigām.get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Šmigarevs Andrejs Šmigarevs AndrejsBrīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties