19.04.2015. 20:27

, LSM.LV - Sports

Finālbraucienā otro vietu ieguva Amidu Mirs no Francijas, bet trešo – Nikolass Longs no ASV.

Svētdienas sacensību programma iesākās ar astotdaļfināliem, kur 64 dalībnieki aizvadīja trīs braucienus. Stabili šo kārtu pārvarēja Treimanis. Vienā braucienā kopā startēja Štrombergs un Krīgers. Pēc pirmajiem diviem braucieniem abi latvieši atradās ceturtdaļfināla zonā. Noslēdzošajā trešajā braucienā abi piedzīvoja kritienu gaisā. Štrombergam tas neliedza iekļūt ceturtdaļfinālā, bet Krīgers palika uzreiz aiz robežas. Veidem divas ceturtās vietas pēdējos braucienos neļāva iekļūt nākamajā kārtā.

Pirmajā no četriem ceturtdaļfināla braucieniem startēja Treimanis finišēja trešais, tādējādi iekļūstot starp 16 pusfināla dalībniekiem.

Lai iegūtu ieskaites punktus, viņš sasniedza finišu, ieņemot astoto vietu.

Treimanis pusfinālā no starta atradās pēdējā pozīcijā, tomēr lieliski veica pirmo virāžu, pēc kuras jau pacēlās uz ceturto pozīciju, kuru arī nosargāja līdz finišam, iekļūstot finālā. Tur viņš pirmajā taisnē turējās līderu vidū, tomēr zaudēja vairākas pozīcijas, taču konkurentu neveiksmes ļāva pacelties līdz ceturtajai vietai finišā.

BMX PK izcīņā superkrosā ir pieci posmi. Nākamais notiks Papendalē (Nīderlandē) 9. un 10.maijā, kam sekos Engelholma (Zviedrijā) 15. un 16.augustā, Santjago del Estero (Argentīnā) 5. un 6.septembrī, un Rokhila (ASV) 25. un 26.septembrī.