02.06.2014. 14:01
Latvijas BMX riteņbraucējs Māris Štrombergs svētdien finišēja septītajā vietā ASV čempionāta posma otrās dienas sacensībās, kas norisinājās Soltleiksitijā. Par uzvarētāju prestižajā AA Pro grupā kļuva Korbens Šarrahs. Kopvērtējumā latvietis šobrīd ieņem otro pozīciju.

• Štrombergs uzvar trešajās ASV čempionāta sacensībās pēc kārtas vakar

Sestdien Štrombergs Soltleiksitijā izcīnīja uzvaru. Dienu vēlāk tika aizvadītas otrās sacensības.

AA Pro grupā, kur startēja arī valmierietis Štrombergs, kopumā piedalījās 26 sportisti. Štrombergam izdevās sekmīgi pārvarēt kvalifikācijas braucienus, kā arī ceturtdaļfinālu un pusfinālu, tādējādi iekļūstot lielajā finālā. Tajā mūsu sportists šoreiz finišēja septītajā vietā.

Par uzvarētāju kļuva Korbens Šarahs, otrajā un trešajā vietā atstājot pērnās sezonas Pasaules kausa ieguvēju Konoru Fīldu, kā arī Stīvenu Kiseru.

ASV čempionāta sezonas kopvērtējumā divkārtējais olimpiskais čempions šobrīd ieņem otro vietu ar 1437 punktiem. Tikmēr līderis ar 1518 punktiem joprojām ir austrālietis Sems Vilobijs, kuram Štrombergs tieši pēdējos posmos ir strauji pietuvojies.