24.02.2017. 22:07
Kārtējās "Turkish Airlines" Eirolīgas spēlēs šovakar "Brose Baskets" bez Jāņa Strēlnieka ierindā mājās zaudēja Kauņas "Žalgiris" ar rezultātu 86:91, kamēr Daira Bertāna pārstāvētā Stambulas "Darussafaka Dogus" izbraukumā tiekās ar Madrides "Real".Informācija tiks papildināta.

Pirmajā komandu tikšanās reizē sezonā uzvaru mājās ar rezultātu 86:72 svinēja Kauņas "Žalgiris".

Spēli ar vadības iegūšanu sāka Kauņas "Žalgiris", ātri nostiprnot vairāku punktu vadību. Lielākais pārsvars (18:7) tika panākts pēc Kevina Pangosa tālmetiena. Tomēr "Brose" ceturtdaļas gaitā prata samazināt rezultāta starpību līdz 22:28. Arī otrajā ceturtdaļā Lietuvas čempione prata noturēt vadību, puslaiku pabeidzot esot vadībā ar 49:45.

Pēc puslaika pārtraukuma saņēmās jau Vācijas čempione, kas pārņēma vadību un trešo ceturtdaļu noslēdza ar +1 (68:67). Tomēr pēdējā spēles nogrieznī viesi atkal regulāri pārņēma vadību savās rokās, uzvarot spēli ar rezultātu 91:86.

Jānis Strēlnieks savainojuma dēļ laukumā nedevās.

Izmantotie resursi:Turkish Airlines EuroLeague - Welcome to...

Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA