06.05.2014. 21:07

Strēlnieks laukumā pavadīja 33 ar pusi minūtes, kas bija otrais lielākais spēles laiks komandā, realizējot piecus no astoņiem divpunktu metieniem, vienu no trim tālmetieniem un visus trīs soda metienus. Viņš kļuva par savas vienības trešo rezultatīvāko spēlētāju.

Tāpat latvietis iekrāja septiņas rezultatīvas piespēles, trīs atlēkušās bumbas, divas kļūdas un vienu pārtvertu bumbu.

Tikmēr Freimanis nospēlēto 18 ar pusi minūšu laikā iekrāja 12 punktus, raidot grozā trīs no sešiem divpunktu metieniem un divus no sešiem tālmetieniem. Viņa kontā arī pa vienai atlēkušajai bumbai un rezultatīvai piespēlei, kā arī četras piezīmes.

Sērijā līdz trim uzvarām rezultāts kļuvis 1-0 Kijevas kluba labā. Komandu otrais mačs ceturtdien atkal notiks «Himik» laukumā.

Regulārajā sezonā ar 23 uzvarām 26 spēlēs triumfēja «Himik» komanda, kurai ar 19 uzvarām sekoja «Budiveļņik». Pēc tam tās ceturtdaļfināla sērijās savus pretiniekus apspēlēja ar 2-0.

Savukārt pusfināla sērijās «Budiveļņik» ar 3-1 uzvarēja Mariupoles «Azovmaš» klubu, kurā vairs nav leģionāru, bet «Himik» ar 3-0 pārliecinoši pieveica «Doņeck» vienību, kuras rindās arī vairs nav leģionāru.

Žaņa Peinera un Mareka Jurevičus pārstāvētā «Mykolaiv» vienība, ko trenē Agris Galvanovskis, ar 13 panākumiem regulāro turnīru noslēdza septītajā pozīcijā, bet ceturtdaļfinālā zaudēja «Budiveļņik» basketbolistiem. Savukārt pēdējā vietā 14 klubu konkurencē regulāro sezonu ar četrām uzvarām noslēdza Dņeprodzeršinskas «Dņipro-AZOT» vienība, kurā galvenā trenera asistents ir Guntis Endzels.

Ukrainas čempionāta izspēli jūtami ietekmēja valsts nestabilā politiskā situācija, bet valsts augstākās līgas klubus pameta latviešu spēlētāji Ivars Timermanis un Andrejs Šeļakovs, kā arī treneris Artūrs Štālbergs. Izslēgšanas spēles tiek aizvadītas saīsinātā formātā.

Latvijas Izpletņlēkšanas Federācija Lienes 1-17, Rīga, LV-1009