08.01.2016. 22:11

, LSM.LV - Sports

Strēlnieks laukumā pavadīja 25 minūtes un 14 sekundes, grozā raidot visus trīs divpunktu metienus un četrus no septiņiem divpunktu metieniem. Tāpat latvietis realizēja vienīgo soda metienu un iekrāja trīs atlēkušās bumbas.

Latvijas basketbolists izcēlās arī ar četrām rezultatīvām piespēlēm, vienu kļūdu, divām piezīmēm, diviem izprovocētiem noteikumu pārkāpumiem un 22 efektivitātes punktiem. Ar 19 punktiem Strēlnieks bija šī mača rezultatīvākais basketbolists.

Jau ar pašu mača sākumu "Brose Baskets" demonstrēja savu pārākumu, ātri iegūstot drošu pārsvaru, bet pirmo puslaiku Bambergas komanda noslēdza ar 20 punktu pārsvaru - 49:29. "Žalgiris" vienība otrajā puslaikā nespēja lauzt cīņas gaitu, piedzīvojot pārliecinošu zaudējumu.

Vecvagars šim mačam bija pieteikts, bet laukumā nedevās.

F apakšgrupas kopvērtējumā līdere ar divām uzvarām divos mačos ir Pireju "Olympiacos" no Grieķijas, bet "Brose Baskets" guvusi vienu uzvaru divās spēlēs, tāpat kā Dāvja Berrtāna pārstāvētā Spānijas komanda Vitorijas "Laboral Kutxa". Tikmēr zaudējumus abās cīņās piedzīvojis "Žalgiris", kas dod tam noslēdzošo vietu starp astoņām grupas komandām.

Tikmēr E apakšgrupas ietvaros pie panākuma piektdien tika Krievijas klubs Krasnodaras "Lokomotiv-Kubaņ", kas savā laukumā ar 78:77 pārspēja Stambulas "Anadolu Efes" no Turcijas. Uzvarētāju sastāvā lielisku sniegumu demonstrēja amerikānis Malkolms Delanijs, kurš "Lokomotiv-Kubaņ" labā guva 25 punktus.

E apakšgrupas kopvērtējumā līderes ar divām uzvarām divos mačos ir "Lokomotiv-Kubaņ" un Turcijas klubs Stambulas "Fenerbahce", kas piektdien ar 88:65 izbraukumā uzvarēja Belgradas "Crvena Zvezda Telekom" no Serbijas.

Otrajā posmā 16 komandas sadalītas divās grupās, bet pēc divu apļu turnīra ceturtdaļfinālam kvalificēsies četras labākās vienības. Ceturtdaļfināla uzvarētāji tiks noteikti sērijās līdz trim uzvarām, bet pēc tam nākamā gada maija vidū notiks finālčetrinieka turnīrs.