29.10.2016. 00:06

Spēle lielāko tās daļu risinājās punkts punktā un galvenie notikumi kārtējo reizi jaunajā Eirolīgas sezonā tika atstāti uz pēdējām mača minūtēm.

Sākoties pēdējai minūtei, Strēlnieks devās garāmgājienā un atspēlēja bumbu kolēģim, taču Taiss nostaigāja. "Barcelona" uzbrukumā Tairīss Raiss izvēlējās sarežģītu metienu no distances pāri pretinieka rokām, un bumba, neskarot stīpu, atstāja laukuma robežas.

Sešas sekundes pirms beigām Millers caurgājienā pietuvināja viesus līdz mīnus divi (74:76). Otrā laukuma galā Vezenkovs trāpīja abus soda metienus un pēdējā aizsardzībā vēl nobloķēja Ziša tālmetienu, liekot Bambergai piedzīvot trešo zaudējumu sezonā - 74:78.

Jānis Strēlnieks laukumā pavadīja tieši 24 minūtes, guva septiņus punktus (2p. 2/6, 3p. 1/2), atdeva trīs rezultatīvas piespēles, izcīnīja divas atlēkušās bumbas, izprovocēja vienu piezīmi un sakrāja efektivitātes reitingu +8.

"Barcelona" sastāvā par labāko punktu guvēju kļuva Tairīss Raiss, kuram 18 punkti, kā arī sešas piespēles. Ar 13 punktiem izcēlās Viktors Klavers, bet pat 11 sameta Ante Tomičs un Stratoss Perperoglu, kuram arī sešas piespēles.

Bambergas komandas rindās pa 19 punktiem guva Fabiens Kosērs un Daniels Taiss, abiem arī pa piecām bumbām zem groziem.

Nākamo spēli "Brose" Eirolīgā aizvadīs 3. novembrī, Bambergā tiekoties ar Itālijas čempioni Milānas "EA7 Emporio Armani".

AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle Saules 61, Madona, Madonas n., LV-4801