14.12.2017. 12:21

Pirejas "Olympiacos" turpina atrasties starp Eirolīgas līderēm, un pagājušajā piektdienā izdevās mājās ar deviņu punktu pārsvaru pagarinājumā pieveikt Madrides "Real", neskatoties uz pretinieku līdera Lukas Dončiča 33 punktiem. Lielisks bija arī Jānis Strēlnieks, kurš laukumā pavadītajās 25 minūtēs realizēja sešus soda metienus pēc kārtas un savāca 15 punktus.

Latvijas izlases vienam no līderiem šodien gaidāmā spēle pret Bambergas "Brose" būs īpaša – kopā izcīnīti trīs Vācijas tituli pēc kārtas. Tāpat jāizceļ fakts, ka Grieķijas grandam vēl ne reizi nav izdevies izcīnīt uzvaru Bambergā – piedzīvoti trīs zaudējumi pēc kārtas. Dueli vieglāku nepadarīs arī fakts, ka "Brose", kas vidēji mačā ielaiž tikai 72,6 punktus, var lepoties ar labāko aizsardzību Eirolīgā. Tiesa, tā nav palīdzējusi tikt starp astoņām labākajām komandām, jo klibo uzbrukums.

Strēlnieks nav vienīgais, kuram spēle būs īpaša – iepriekš Bambergas krāsas aizstāvējis arī Braiens Robertss, savukārt Daniels Hakets šovasar devās pretējā virzienā. "Nebūs viegli, jo "Olympiacos" ir viena no labākajām komandām Eiropā. Svarīgi, lai būtu gatavi fiziskai cīņai no pirmās sekundes. Protams, satikties ar bijušajiem komandas biedriem ir īpašs notikums, bet brīdī, kad bumba tiks pamesta gaisā, visu uzmanību veltīšu uzvaras izcīnīšanai," sacīja Hakets.

Nule kā ierindā atgriezies Pirejas "Olympiacos" līderis Vasilis Spanulis, un viņa lomu izcēla arī Bambergas galvenais treneris Andrea Trinkjēri: "Kad spēlē pret "Olympiacos", ir jāspēlē arī pret grieķu dievu Spanuli. Un pret Eiropas labāko ceturto numuru Printezi. Mums jāspēlē gudri un bez kritumiem laukuma abos galos."MonAuto Carting, sporta klubs Skrīveri, Vēja 5, Skrīveru n., LV-5125
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties