25.01.2014. 16:50
Ainara Bagatska un Oskara Ernšteina trenētais Kijevas basketbola klubs "Budivelnik" sestdien, 25. janvārī, iekļuva Ukrainas kausa izcīņas "Četru Finālā". Ceturtdaļfināla atbildes cīņā Ukrainas čempioni viesos uzvarēja Mariupoles "Azovmash", divu spēļu summā apspēlējot sāncenšus ar +7.

Kijevas “Budivelnik” ceturtdaļfināla pirmajā spēlē savā laukumā zaudēja Ukrainas vicečempioniem “Azovmash” ar trīs punktu starpību – 73:76. Lai iekļūtu “Četru Finālā”, kijeviešiem izbraukumā bija nepieciešama uzvara ar četru punktu pārsvaru. “Budivelnik” pieveica mājiniekus ar 75:65, divu spēļu summā pārspēja sāncenšus ar 148:141 un kvalificējās finālturnīram.

Jānis Strēlnieks uzvarētāju labā guva deviņus punktus, izcīnīja piecas atlēkušās bumbas un izdarīja septiņas rezultatīvas piespēles.