24.10.2015. 09:57
Jānis Strēlnieks guva 13 punktus basketbola Eirolīgas spēlē, kurā viņa pārstāvētā Bambergas «Brose Baskets» ar 86:76 savā arēnā pārspēja Stambulas «Darussafaka».

• Strēlnieks gūst 13 punktus «Brose Baskets» zaudējumā ULEB Eirolīgas mačā 2015. g. 16. oktobris
  • Strēlnieks kaldina «Brose Baskets» uzvaru Vācijas Superkausa finālā 2015. g. 27. septembris

Strēlnieks spēlēja vairāk nekā 24 minūtes (24:08) un izcīnīja arī divas atlēkušās bumbas un atdeva divas rezultatīvas piespēles. Kopā ar Dariusu Milleru, kurš arī savāca 13 punktus, latvietis bija rezultatīvākais uzvarētāju komandā. Zaudētājiem Milko Bjelica guva 16 punktus.

D grupā «Brose Baskets» ir viena uzvara un viens zaudējums, kā arī trešā vieta turnīra tabulā.

Kaspars Vecvagars spēlēja nepilnas trīs minūtes (2:53), bet viņa pārstāvētā Kauņas «Žalgiris» savā laukumā ar 74:76 piekāpās Krasnodaras «Lokomotiv-Kubaņ». Vecvagars paguva izpildīt vienu neprecīzu metienu un izdarīt vienu rezultatīvu piespēli. Mājiniekiem ar 22 punktiem izcēlas Ians Vugiuks, viesiem ar 21 - Malkolms Dileinijs.

C grupā «Žalgiris» ar vienu uzvaru un vienu zaudējumu ir otrajā vietā aiz Krasnodaras komandas.

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]