26.10.2016. 23:05

Bambergas komanda sezonu sāka Stambulā, ar 66:67 piekāpjoties Turcijas čempionei “Fenerbahce”, savukārt pagājušajā nedēļā savā laukumā tika galā ar Kazaņas “Unics” (89:86). Šīvakara Bambergas komandas pretiniece Grieķijas ''Panathinaikos'' Eirolīgas sezonas ievadā ar 84:76 pieveica Kauņas ''Žalgiri'', bet ar 77:81 viesos piekāpās Maskavas CSKA.

Mača ievadā rezultāts uz tablo attīstījās punkts punktā, bet ceturtdaļas vidusdaļā ''Panathinaikos'' veica desmit punktu izrāvienu (17:9). Pirmās desmit minūtes grieķi noslēdza ar plus pieci (20:15). Divi Strēlnieka pustālie metieni otrajā ceturtdaļā pārsvaru jau sniedza Bambergai (22:20), tomēr, noslēdzoties pirmajam puslaikam, Grieķijas komandai piecu punktu pārsvars - 37:42.

No ceturtdaļas uz ceturtdaļu ''Brose Baskets'' uzlaboja savu sniegumu uzbrukumā - trešajā ceturtdaļā gūti jau 26 punkti, kas ļāva pārņemt vadību pirms noslēdzošajām desmit minūtēm - 63:62. Stabili Bamberga aizvadīja ceturtās ceturtdaļas sākumu, un trīs minūtes pirms beigām ''Brose Baskets'' bija plus desmit (83:73), bet pusotras minūtes laikā grieķi pietuvojās līdz minimumam (83:82). Niks Kalatess trīs sekundes pirms beigām ''Panathinaikos'' sniedza jau plus viens (83:84), bet Bamberga ar precīzu metienu vairs atbildēt nespēja.

Latvijas izlases saspēles vadītājs spēlē iesaistījās no rezervistu soliņa un laukumā kopumā pavadīja 25:52 minūtes. Latvieša rēķinā 16 punkti (soda metieni - 1/1, divpunktnieki - 6/9, tālmetieni - 1/2), divas atlēkušās bumbas, viena kļūda, viena izprovocēta piezīme, divas personiskās piezīmes, bet nevienas rezultatīvas piespēles. Nikolo Melli bija rezultatīvākais ''Brose Baskets'' sastāvā ar 17 gūtiem punktiem, bet pieredzējušais Nikoss Zisis pievienoja 13 punktus un sešas rezultatīvas piespēles.

Izmantotie resursi:Turkish Airlines EuroLeague - Welcome to...

Kultūras, mākslas un izglītības centrs ArtLab Kultūras, mākslas un izglītības centrs ArtLab Maskavas iela 260, Rīga, LV-1063