18.01.2017. 13:13

“Quinnipiac” (15-3, MAAC 8-0) turpināja uzvaru gājienu, savā laukumā pārspējot Lauras Vētras bijušo komandu “Fairfield” (8-9, MAAC 5-3) ar 60:55 (6:13, 17:15, 19:14, 18:13). “Bobcats” pārtrauca “Stags” četru uzvaru sēriju.

Mājinieces netrāpīja pirmos 14 metienus no spēles, pirmajā ceturtdaļā uzrādot tikai 6,3% precizitāti (1/16). Nākamajās trīs ceturtdaļās precizitāte uzlabojās līdz 43,2%, savukārt aizsardzība visu spēli bija pieklājīgā līmenī.

Paula Strautmane spēlēja 22 minūtes, visus deviņus punktus guva otrajā puslaikā (2p 2/3, 1p 5/5), izcīnīja astoņas atlēkušās bumbas, izdarīja divas piespēles, vienu reizi kļūdījās, pārķēra vienu bumbu, bloķēja divus metienus un saņēma trīs personiskās piezīmes.

“University of South Florida” (15-2, American 4-1) otrdien savā laukumā uzvarēja “Memphis” (8-10, American 1-4) ar 79:49 (21:12, 8:10, 27:13, 23:14). Trenerim Hosē Fernandesam tas bija 300. panākums karjerā.

Kitija Laksa 33 minūtēs guva 10 punktus (2p 4/12, 3p 0/3, 1p 2/2), izcīnīja trīs atlēkušās bumbas un bloķēja trīs metienus. Uzbrucēja sameta sešus no komandas pirmajiem desmit punktiem.

Marija Jespersena atkārtoja karjeras rekordu, pabeidzot spēli ar 26 punktiem un astoņām izcīnītām bumbām zem groziem. Ariadnas Puholas rēķinā 17 punkti, 10 atlēkušās bumbas un piecas piespēles, bet Lajai Floresai 11 punkti un četras piespēles.

“UConn Huskies” (17-0, American 5-0) otrdien izcīnīja 92. uzvaru pēc kārtas, izbraukumā apspēlējot “Tulsa” ar 98:58. Keitija Lū Semjuelsone sasniedza karjeras rekordu, iemetot 34 punktus.

Lux Logi, PVC logu izgatavošana Lux Logi, PVC logu izgatavošana Ruses 6 k.1, Rīga, LV-1029