10.07.2016. 22:36
Pēdējo ceturtdaļu uzvarot ar astoņu punktu pārsvaru, panākumu pārbaudes spēlē izcīnīja Latvijas U18 basketbola izlase, kas ar 73:63 apspēlēja Zviedrijas vienaudžus.

Latvijas basketbolistiem pirmajās desmit minūtēs izdevās skandināvu grozā raidīt 20 punktus un iegūt septiņu punktu handikapu. Taču Zviedrijas valstsvienība ņēma virsroku gan otrajā, gan trešajā ceturtdaļā, pietuvojoties līdz viena metiena attālumam.

Tomēr pēdējās desmit minūtes atkal labāk aizvadīja latvieši, kuri mačā svinēja panākumu ar 73:63 (20:13, 16:18, 13:16, 24:16). Rezultatīvākais Latvijas U18 izlases rindās bija Artūrs Strautiņš, kurš 30 laukumā pavadītajās minūtēs izcēlās ar 20 punktiem. Viņš realizēja visus astoņus soda metienus, taču no trīspunktu līnijas bija pagalam neveiksmīgs - 0/6.

Ar 15 punktiem piebalsoja Kārlis Edvarts Garoza, kurš laukumā bija 25 minūtes. Viņa kontā 11 atlēkušās bumbas, arī šajā rādītājā piekāpjoties tikai Strautiņam, kurš zem groziem izcīnīja 12 bumbas. Astoņus punktus pievienoja Nikolajs Zotovs, kurš spēlē iesaistījās no rezervistu soliņa, bet septiņus iemeta Roberts Blumbergs, kurš arī izcīnīja septiņas atlēkušās bumbas.

Izmantotie resursi:Latvijas Basketbola savienība