01.12.2017. 09:40

Kanādas izlasei, kas pirms lidojuma uz Dienvidkoreju aizvadīs pārbaudes spēli arī Latvijā, pirms olimpiskajām spēlēm palikuši divi pārbaudes turnīri. Pirmais no tiem norisināsies Krievijā – Pirmā kanāla kauss. Atklāšanas spēlē pretī stāsies Dienvidkorejas valstsvienība, kam sekos dueļi ar čehiem un krieviem. Turnīrā piedalīsies arī Zviedrijas un Somijas valstsvienības.

Sastāvā iekļauti 25 spēlētāji – divi vārtsargi, astoņi aizsargi un 15 uzbrucēji. Starp viņiem ir arī Karls Stolerijs no Rīgas "Dinamo", kurš piedalījies 37 regulārās sezonas mačos, izceļoties ar diviem vārtiem un septiņām piespēlēm. Ar vidēji laukumā pavadītajām 22 minūtēm un 18 sekundēm Stolerijs ir komandas līderis.

Lielākā daļa spēlētāju jau piedalījušies pārbaudes turnīros pirms olimpiskajām spēlēm. Izņēmumi ir vārtsargs Barijs Brasts un uzbrucējs Pjērs Aleksandrs Parento, kurš nesen pievienojās Jekaterinburgas "Avtomobilist". Tāpat laukumā nav devies Mets Fratins, kuram vajadzēja piedalīties Somijā notikušajā Eirotūres posmā.

"Aiz muguras ir vairāki ļoti aizņemti mēneši, kuros vērtējam kanādiešu hokejistus visā pasaulē. Jūtamies labi par to, kur atrodamies šajā procesā. Ar nepacietību gaidām Pirmā kanāla kausu, lai redzētu, kā spēlētāji laukumā izskatās kopā," teica kanādiešu ģenerālmenedžeris Šons Burks. "Šie 25 spēlētāji ir daļa no lielākas grupas, kuru turpinām vērot."

Kanādas mediji vēsta, ka vēl vairāk sarukušas iespējas olimpiskajās spēlēs ieraudzīt 40 gadus veco uzbrucēju Džeromu Iginlu, kurš atkopjas pēc operācijas. Pagājušajā sezonā viņš pārstāvēja Kolorado "Avalanche", savācot 18 punktus, līdz viņš tika aizmainīts uz Losandželosas "Kings". Iginla 19 spēlēs savāca deviņus punktus, tomēr nespēja palīdzēt jaunajai komandai sasniegt Stenlija kausa izcīņu. Iginla 2002. un 2004. gadā kļuva par Nacionālās hokeja līgas labāko snaiperi, to pašu paveicot arī 2010. gada olimpiskajās spēlēs, kurās Kanāda izcīnīja zeltu.

Izmantotie resursi:https://www.hockeycanada.ca/en-ca/n...Beach tenis, volejbola laukums Jaunmārupe, Mazcenu aleja 6a, Mārupes n., LV-2166
Čigurs Antons Čigurs Antons Džudo, Sambo
FTA
Reģistrēties