19.05.2013. 19:29
Par pasaules čempionāta bronzas medaļas ieguvējiem svētdien kļuva ASV hokejisti, kuri mačā par trešo vietu pārspēja Somijas valstsvienību.

Bronzas spēlē ASV izcīnīja uzvaru pēcspēles metienos ar rezultātu 3:2. Par mača labāko spēlētāju ASV izlasē tika atzīts Tīdžejs Oušī.

Pirmajā trešdaļā Kreigs Smits un Pols Ščastnijs panāca 2:0, saglabājot ASV pārsvaru līdz mača 49. minūtei, kad pirmos vārtus somiem guva Lauri Korpikoski.

53. minūtē Korpikoski no vārtu priekšas Džonu Gibsonu pārspēja otro reizi, panākot 2:2. Trešdaļas atlikušajā laikā un pagarinājumā vārti netika gūti, bet pēcspēles metienos uzvaru amerikāņiem atnesa 19 gadus vecais Alekss Gaļčeņuks.

«Apollo» jau ziņoja, ka pusfinālā ASV hokejisti ar 0:3 piekāpās Šveices izlasei, savukārt somi ar šādu pašu rezultātu atzina Zviedrijas valstsvienības pārākumu.

Finālā vēlāk šveicieši tiksies pret laukuma saimniekiem zviedriem.