03.01.2014. 18:59
Haiti dzimušais kanādiešu smagsvars Bermeins Stiverns (23-1-1, 20KO) ir apņēmības pilns arī otrajā cīņā pret amerikāni Krisu Areolu (36-3, 31KO) gūt uzvaru, turklāt šoreiz – ar nokautu.

Stiverns Areolu uzvarēja pērnā gada aprīlī pēc punktiem (117:110, 117:110, 118:109), kļūstot par WBC obligāto titula pretendentu (faktiski Stiverns bija titula pretendents jau kopš 2011.gada, kad pēc uzvarēja Reju Ostinu – aut.), taču cīnīties ar čempionu Vitāliju Kļičko viņam tā arī nesanāca, jo ukrainis ilgi prātoja par to vai turpināt karjeru, līdz decembrī nolēma pielikt punktu un pilnībā koncentrēties politikai. Tā kā WBC smagsvaru rangā pirmās divas pozīcijas ieņem Stiverns un Areola, tad abi arī cīnīsies par vakanto titulu, tiesa, vēl nav zināms ne cīņas laiks, ne vieta.

"Ticu, ka labas lietas notiek ar tiem, kuri gaida. Tāpat ticu, ka viena no manām labākajām īpašībām ir pacietība, īpaši lietās, kuras man dzīvē ir svarīgas," sacīja Stiverns. "Neesmu sarūgtināts, ka nebija iespējas cīnīties pret Kļičko. Viss tagad ir manās rokās un grasos kļūt par pirmo Haiti bokseri, kas kļuvis par pasaules čempionu boksā smagsvaros."

Stiverns, kurš dzimis Haiti, dzīvo Monreālā, bet trenējas Lasvegasā, norādīja, ka otro cīņu pret Areolu viņš neuztver kā revanša cīņu: "Noskaņoju sevi tā, ka šī būs pirmā reize, kad ar viņu cīnos. Mans sniegums būs nevainojams un ļoti sāpīgs [Areolam]. Es viņu nokautēšu."

Izmantotie resursi:Boxing NewsPārdaugava, BJFK Pārdaugava, BJFK Dammes iela 20, LV-1069 Futbols
Rērihs Jānis Rērihs JānisGrieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties