23.04.2012. 14:25
4. maijā kino pilsētā Cinevilla atkal pulcēsies Latvijas Stiprākie cilvēki. Šobrīd Skrējienam pieteikušies vairāk kā 2000 dalībnieku, informē sacensību organizatori.

2010.gada pavasarī tika iedibināta jauna tradīcija - iesākt vasaras sporta sezonu ar “Stipro Skrējienu”. Kopš pagājušā gada Latvijas stiprākie skrējēji pulcējas Tukuma novada Slampes pagasta kino pilsētā „Cinevilla”. „Stipro Skrējiens 4” domāts visiem aktīviem cilvēkiem, kuriem patīk izmēģināt savus spēkus un ir vēlme pierādīt to, ka sēdēšana ofisā nav mazinājusi viņu sportisko garu un vēlmi sportot.

Šobrīd „Stipro Skrējienam 4” jau pieteikušies 2027 dalībnieki, tostarp 821 vīrieši un 202 sievietes. Komandu skaits arī pakāpeniski pieaug, bet šobrīd savus spēkus ir gatava pārbaudīt 251 komanda. Dalībnieku kontingents ir gana raibs - ofisu darbinieki, Olimpisko spēļu dalībnieki un sabiedrībā zināmi ļaudis – dziedātājs Intars Busulis, Dailes teātra aktieris Lauris Dzelzītis u.c., kuri ir pieņēmuši izaicinājumu pārbaudīt sevi šajā ekstrēmajā skrējienā. Šeit nav tautības, reliģiskās un politiskās pārliecības ierobežojumu. Ikviens ir aicināts skriet Par Stipru Latviju!

Pieteikšanās „Stipro skrējienam 4” vēl joprojām turpinās. Organizatori gaida pieteikumus, lai varētu noteiktu Latvijas stiprāko komandu, spēcīgāko augstskolu un veiklāko gan sieviešu, gan vīriešu kārtas pārstāvi.

Šāda veida skrējiens ir vienīgais Austrumeiropā un Skandināvijā, tāpēc varam lepoties ar to, ka esam īpaši un vienreiz gadā spējam aizraut tik daudz ekstrēmā sporta veida mīļotājus.Viesu nams Vidzeme, SIA, Peintbola parks Viesu nams Vidzeme, SIA, Peintbola parks "Ieviņas", Sējas n., LV-2142
Čigurs Antons Čigurs Antons Džudo, Sambo
FTA
Reģistrēties