01.04.2015. 21:15
Anglijas futbola Premjerlīgas kluba "Liverpool" pussargs Rahīms Stērlings atteicies no krietni ienesīgāka līguma ar savu šī brīža komandu, ziņo britu mediji.

20 gadus vecajam "Liverpool" pussargam Rahīmam Stērlingam šobrīd ir spēkā līgums līdz 2017. gada vasarai un nedēļas algu 35 tūkstošu britu mārciņu apmērā (48 tūkstoši eiro). Februāra sākumā Liverpūles galvenais treneris Brendans Rodžerss atklāja, ka talantīgajam futbolistam ir piedāvāts krietni dāsnāks līgums, taču šodien Stērlings pavēstīja, ka nepieņem komandas piedāvājumu.

Stērlingam tika piedāvāts līgums ar atalgojumu 100 tūkstoši mārciņu nedēļā (137 tūkstoši eiro), taču jaunais pussargs atteicies no piedāvājuma. "Runa nav par naudu. Runa vienmēr ir bijusi par iespēju izcīnīt trofejas. Es nerunāju par to, ar cik daudzām mašīnām vēlos braukt vai cik īpašumus nopirkt. Es vienkārši vēlos būt pēc iespējas labāks," sarunā ar BBC atzina Stērlings.

Runas par Stērlinga jauno līgumu lika satraukties daudzām iesaistītajām pusēm. Līdzjutēji uztraucās, ka Anglijas pussargs pametīs komandu, bet atsevišķi eksperti pārmeta jaunajai zvaigznei alkatību. "Sabiedrībā ir uzskats, ka es vēlos saņemt vairāk, taču tas neatbilst patiesībai. Man vienkārši patīk spēlēt futbolu," sacīja "Liverpool" futbolists.

Stērlings arī norādīja, ka visas pārrunas par jauno līgumu tiek atliktas uz sezonas beigām, jo šobrīd vēl ir atlikušas svarīgas spēles, kurām jākoncentrējas. "Šobrīd vēlos koncentrēties tikai futbola spēlēšanai. Sezonas beigās gribu tikt pie kādas trofejas, un FA kausā mums ir lieliska iespēja to paveikt," atzina "Liverpool" pussargs.

20 gadus vecais futbolists šosezon ir piedalījies 43 "Liverpool" spēlēs, 40 mačos ejot laukumā starta sastāvā. Ar 10 vārtu guvumiem visu turnīru ietvaros Stērlings ir dalītā pirmajā vietā komandā.

Izmantotie resursi:BBC - HomepageLive scores, results, fixtures, tables,...Vertikal-2017, SIA Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Mironceva Oksana Mironceva  OksanaTaekvondo, Kikbokss
FTA
Reģistrēties