09.01.2017. 11:45

Komanda vienkopus satiksies pirmdien, 9. janvārī plkst 11:00 viesnīcā “Mercure Riga centre hotel". Gatavojoties šim turnīram, Latvijas izlase līdz 14. janvārim aizvadīs treniņnometni Lietuvas pilsētā Marijampolē. Valstsvienības treniņi turpmākās dienas plānoti Marijampoles futbola hallē. Trešdien, 11. janvārī plkst 12:00 turpat paredzēta arī pārbaudes spēle ar Lietuvas vienaudžiem.

Sestdien, 14. janvārī no rīta Latvijas izlase tālāk dosies uz Minsku, kur vakarā jau paredzēts pirmsspēles oficiālais treniņš turnīra norises vietā – Minskas futbola manēžā. Lielākā daļa no izlases futbolistiem savulaik skolojušies LFF Futbola akadēmijas rīkotajās talantu skatēs un startējuši reģionālo izlašu turnīros. No izsauktajiem kandidātiem uz Minsku tālāk dosies 20 futbolisti.

Turnīru tradicionāli organizē Baltkrievijas Futbola federācija un Minskas pašvaldība. Visas turnīra spēles notiks Minskas futbola manēžā. Arī šogad turnīrā kopumā startēs 12 komandas, kas – atbilstoši apstiprinātajam sacensību Reglamentam - pirmajā posmā sadalītas trijās apakšgrupās pa četrām komandām katrā. Par uzvaru pamatlaikā komandai tiks piešķirti trīs punkti. Savukārt, ja spēles pamatlaiks beigsies neizšķirti, abas komandas izpildīs 11 metru soda sitienu sēriju, kuras uzvarētājs tabulā saņems 2 punktus, bet zaudētājs - 1 punktu.

Otrajā posmā notiks spēles par vietām turnīra kopvērtējumā, komandām atkal tiekot sadalītām četrās apakšgrupās – pirmā posma grupu uzvarētāji cīnīsies par 1./3.vietu, 2.vietu ieguvēji spēlēs par 4./6.vietu, 3.vietu ieguvēji - par 7./9.vietu un ceturto vietu ieguvēji - par 10./12.vietu kopvērtējumā attiecīgi. Zīmīgi, ka katras spēles oficiālajā pieteikumā drīkstēs iekļaut 18 futbolistus. Turnīra disciplinārās sankcijas un citus jautājumus nosaka tā reglaments.

Šogad turnīrā startē futbolisti, kas dzimuši pārsvarā 2000. gadā, taču komandas pieteikumā var tikt iekļauti arī 2001. gadā dzimušie puiši. Vienas spēles garums: divi puslaiki pa 40 minūtēm katrā (pārtraukums 15 minūtes). Turnīra uzvarētāji, 2. vietas un 3. vietas ieguvēji tiks apbalvoti ar medaļām. Turnīra noslēgumā tiks apbalvoti arī labākie spēlētāji (vārtsargs, aizsargs, pussargs, uzbrucējs, labākais vārtu guvējs un labākais spēlētājs).

A grupa – Baltkrievija, Somija, Slovākija, LATVIJAB grupa – Krievija, Beļģija, Moldova, ArmēnijaC grupa – Ukraina, Izraēla, Gruzija, Lietuva

Sestdiena, 14. janvāris – komandu ierašanās diena, treniņiSvētdiena, 15. janvārisplkst 19:00 BALTKRIEVIJA - LATVIJA (Minskas futbola manēža)Pirmdiena, 16. janvārisplkst 16:40 SLOVĀKIJA – LATVIJA (Minskas futbola manēža)Trešdiena, 18. janvārisplkst 12:00 SOMIJA - LATVIJA (Minskas futbola manēža)20. – 22.janvāris – spēles par vietām kopvērtējumāSvētdiena, 22. janvāris plkst 19:00 - turnīra apbalvošanas ceremonija

OFICIĀLĀS PERSONASIGORS STEPANOVS - galvenais trenerisJURIJS HUDJAKOVS - trenerisJEVGĒŅIJS BELOVS - vārtsargu konsultantsOĻEGS SAMOIĻENKO - ārstsANDREJS SEMJONOVS - fizioterapeitsANDIS DOMBROVSKIS – menedžeris

Izmantotie resursi:Latvijas U-18 izlase no 15. līdz 22. janvārim...

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]