27.05.2015. 10:50
Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubs Ņujorkas Rangers otrdien panāca izšķirošo - septīto - spēli Stenlija kausa izcīņas pusfināla sērijā.Rangers izbraukumā ar 7:3 (2:1, 0:0, 5:2) pieveica Tampabejas Lightning...

Rangers izbraukumā ar 7:3 (2:1, 0:0, 5:2) pieveica Tampabejas Lightning hokejistus, sērijā līdz četrām uzvarām panākot neizšķirtu 3-3.

Pirmajā periodā pirmos divus vārtus guva viesu komandas spēlētāji - vispirms ripu precīzi raidot Lightning vārtos Derikam Brasāram, bet pēc tam vārtus gūstot arī Kītam Jandlam. Vienus vārtus pirmajā trešdaļā mājinieki atguva, kad vairākumu realizēja Raiens Kalahans.

Rezultāts nemainījās līdz trešā perioda trim nospēlētām minūtēm, kad četru minūšu laikā Rangers guva trīs vārtus, vienu no tiem realizējot Brasāram. Spēles turpinājumā rezultāts mainījās vēl četras reizes, jo pa diviem vārtiem guva abas komandas. Lightning komandai abus vārtus guva Ņikita Kučerovs, savukārt Rangers vienībai vienu precīzu ripu iemeta Riks Nešs, bet trešos vārtus šajā spēlē un punktu šim mačam pielika Brasārs, kuram arī spēles pirmās spožākās zvaigznes tituls.

Par otro spožāko zvaigzni šajā spēlē tika atzīts Rangers vārtsargs zviedrs Henriks Lundkvists, kurš atvairīja 39 no 42 metieniem, palīdzot savai komandai kaldināt uzvaru sestajā sērijas duelī.

"Vēlējāmies aizvadīt vēl vismaz vienu spēli savā laukumā. Līdzjutēji to ir pelnījuši," pauda Brasārs, kurš paralēli trim gūtiem vārtiem veica arī divas rezultatīvas piespēles. "Bijām izsalkuši pēc uzvaras."

Šīs sērijas izšķirošais - septītais - mačs notiks piektdien Rangers laukumā.

Tikmēr Rietumu konferences finālsērijā līdz četrām uzvarām vadībā atrodas Anaheimas Ducks, ar 3-2 uzvarot Čikāgas Blackhawks.