28.01.2014. 23:14
Basketbola kluba Ventspils galvenais treneris Roberts Štelmahers pēc zaudējuma Ļubercu Triumf komandai no Krievijas FIBA Izaicinājuma kausa otrā posma spēlē (66:71) atzina, ka viņa vadītā vienība nav izmantojusi savas iespējas.

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

"Zaudējums savā laukumā ir sāpīgs. Lai tiktu tālāk, jāņem visas mājas spēles, kaut kas jāaizķer izbraukumā. Iespēja uzvarēt šovakar bija tuvu, taču to neizmantojām. Spēlētāji par vēlu noticēja tam, ka iespējams uzvarēt," atzina treneris. Visu spēli atradušies iedzinējos, kurzemnieki pēdējās ceturtdaļas ievadā pēc Sanda Valtera tālmetiena ieguva vadību, tomēr piekāpās līdzīgā galotnē.

Kādā no epizodēm Štelmahers izpelnījās tehnisko piezīmi. "Es jau negribu tēlot baigo gudro. Nesaku, ka labi vai slikti tiesāja, tāpēc neesmu tiesnesis, bet treneris. Tehnisko dot vajadzēja." Tāpat R.Štelmahers atminējās, ka tas pats galvenais arbitrs tiesājis pirmā posma spēli Austrijā. "Nevar visās 50/50 situācijās tiesāt uz vienu pusi," uzskata treneris.

"Spēcīga komanda. Lai gan ir jauni spēlētāji, spēlē arī daudzi pieredzējuši, izspēlējušies VTB Vienotajā līgā. Mums ir iespējas pret visiem, taču pret jebkuru varam arī zaudēt," Štelmahers raksturoja Triumf klubu, kuru nu būs jācenšas uzveikt viesos.

Ventspilniekiem aizvadītajā mačā rezultatīvākais ar 15 gūtajiem punktiem bija Māris Gulbis. Viņš pēc mača atzina, ka sākums bijis miegains: "It kā visi bija uzvilkušies, taču sākums neizdevās. Pārāk daudz spēka patērējām, lai atspēlētos, beigās nepaveicās. Jutām, ka nemetam savus metienus un pārāk pasīvi spēlējām aizsardzībā." Tāpat viņš norādīja uz pamatcentra Ronalda Zaķa trūkumu spēles galotnē.Daugavpils Individuālo sporta veidu skola Kandavas 17, Daugavpils, LV-5401
Čigurs Antons Čigurs Antons Džudo, Sambo
FTA
Reģistrēties