18.11.2017. 19:49

“Prieks par uzvaru. Apsveicu spēlētājus un līdzjutējus valsts svētkos! Šodien īpaši svarīgi bija labi nospēlēt aizsardzībā un cīņā par atlēkušajām bumbām. VEF pēdējās spēlēs ar augstu precizitāti meta trīspunktniekus, tāpēc rūpīgi pieskatījām viņus arī pie tālmetienu līnijas.

Prieks, ka komandai izdevās atgūties pēc zaudējuma pret Itālijas komandu “Orlandina Basket”. Mēs esam piedzīvojuši kāpumus un kritumus pat vienas nedēļas ietvaros – paskatieties NBA un Eirolīgas spēles, tur notiek tieši tāpat.

Jaunās, par godu valsts svētkiem izgatavotās spēlētāju formas pirmo reizi ieraudzīju tikai šodien. Ļoti patika, varētu tajās spēlēt vienmēr (pasmaida). Valstsvienību pauze? Galvenais, lai visi spēlētāji no Pasaules kausa spēlēm atgrieztos veseli.”

“Grūta spēle. Ļoti žēl, ka zaudējām. Bijām vājāki cīņā par atlēkušajām bumbām, slikti nospēlējām postā un pret “pick-and-roll” sadarbībām.”

“Visi nospēlēja zem savām spējām. Neizpildījām spēles plānu, sniegums bija slikts. Cīņā pret Ventspili parādījās zems individuālās pārliecības līmenis. Spēlētāji nestrādāja, kā vajadzēja. Īsumā – dramatiska spēle mūsu izpildījumā.

Varētu četras minūtes pēc kārtas stāstīt, kas mums nesanāca. Bija problēmas ar uzbrukuma organizāciju, situāciju nolasīšanu, pat bumbas ievadīšanu spēlē. Iznākums – nebija pietiekami daudz metienu, savukārt brīvie metieni bija neprecīzi.

Houkinsa iesaiste spēlē sanāca neplānota. Par Ates savainojumu pagaidām nekādu secinājumu nav. Iespējams, ka valstsvienību pauzes laikā – uz izlasēm izsaukti Alekss Peress un Mareks Mejeris, rezervē ir Iļja Gromovs – treniņprocesa labākai organizēšanai piesaistīsim VEF skolas spēlētājus.”Čigurs Antons Čigurs Antons Džudo, Sambo
FTA
Reģistrēties