25.11.2014. 17:40
Latvijas futbola izlases spēlētāji Pāvels Šteinbors un Deniss Rakels pēc vakardien notikušās Polijas Ekstraklases mača starp "Gornik" un "Cracovia" (2:1) komandām dalījās savā viedoklī par spēli. Šteinbors uzņēmās atbildību par Rakela gūtajiem vārtiem, nosaucot to par savu kļūdu, bet Rakels bija neapmierināts par piedzīvoto zaudējumu.

"Svarīgs ir nevis mača sākums, bet gan rezultāts, kas ir tā beigās. Ielaidām pirmie, taču, par laimi, spējām ne tikai izlīdzināt rezultātu, bet arī paņemt trīs punktus," sacīja Zabžes komandas vārtsargs Pāvels Šteinbors, kurš nešaubīgi uzņēmās atbildību par vārtu zaudējumu: "Ko tur daudz runāt, skaidrs, ka "Gornik" vārtsargs pieļāva kļūdu."

Viņa kļūda noveda pie Denisa Rakela sezonas ceturtā vārtu guvuma, taču Šteinbors norādīja, ka īpaša sāncensība viņu starpā neesot: "Latviešu duelis "Šteinbors pret Rakelu" varētu būt interesents no mediju skatu punkta, taču personīgi esam pazīstami jau vairākus gadus. Arī, kad bijām izlases sastāvā, sanāca mums pajokot par šo tematu. Starp citu, Deniss toreiz neapgalvoja, ka Krakovā spēs gūt vārtus pret mani (smejas)."

"Gornik" ar Šteinbora palīdzību pārtrauca "Cracovia" piecu mājās nezaudēto spēļu sēriju, līdz ar to nav brīnums, ka Deniss Rakels par spīti saviem gūtajiem vārtiem sarunā ar savas komandas preses dienestu īpaši priecīgs nebija: "Jau sen nebijām savā laukumā zaudējuši. Domāju, ka spēlējām labi, taču nu ko, nulle punktu. Skaidrs arī, ka spēlējām ar spēcīgu pretinieku, taču tāpat - otrajā puslaikā mums bija daudz izdevību, vajadzēja izmantot."

Jautāts par savu vārtu guvumu, Rakels atbildēja visai īsi: "Pāvels Šteinbors nedaudz aizskāra bumbu, un tā nokrita tieši pie vārtu līnijas. Atlika vien iesist tīklā." Nākamā spēle "Cracovia" un Rakelu sagaida pret čempioni "Legia", taču Latvijas uzbrucējs pēc vakar parādītā snieguma pārāk lielā optimismā neielaidās: "Jā, nospēlējām labi, taču nekas no tā nesanāca. Žēl, protams, bet šobrīd svarīgākais ir punkti turnīra tabulā, un šoreiz neko neieguvām. Jācenšas, lai turpmāk sanāktu labāk."

Izmantotie resursi:CracoviaGórnik Zabrze Sportowa Spółka AkcyjnaŠmigarevs Andrejs Šmigarevs AndrejsBrīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties