05.11.2015. 16:14
Ceturtdien, 5. novembrī, turpinās FIBA Eiropas kausa izcīņas otrās kārtas spēles basketbolā. Anete Šteinberga guva 15 punktus un izcīnīja 10 atlēkušās bumbas Vologdas "Chevakata" (1-1) izbraukuma zaudējumā pret Krasnojarskas "Enisey" (1-1).

Pirmajās cīņās C grupā “Chevakata” mājās uzvarēja Baltkrievijas čempiones “Cmoki Minsk” (65:58), bet “Enisey” izbraukumā Turcijā zaudēja “Edirnespor” ar 68:70. Ceturtdien "bitēm" neizdevās izvirzīties līderpozīcijās.

Krasnojarskā abas komandas jau bija tikušās – 4. oktobrī Vologdas basketbolistes viesos pieveica sāncenses ar 83:81, bet Šteinberga uzvarētāju labā izcēlās ar 16 punktiem un astoņām izcīnītām bumbām zem groziem.

Viešņas pirmajā puslaikā iemeta tikai 1 no 11 tālmetieniem, taču Volkovas un Šteinbergas sekmīgā spēle groza tuvumā ļāva ātri panākt 13 punktu pārsvaru – 18:5. Turpinājumā Krasnojarska atspēlējās, bet Šteinbergas metieni deva iespēju puslaiku pabeigt ar plus seši – 33:27.

Trešajā ceturtdaļā “Chevakata” basketbolistes atvairīja nākamos “Enisey” centienus atspēlēties, pusstundas noslēgumā atjaunojot astoņu punktu pārsvaru – 51:43. Pēdējās desmit minūtēs Vologdas aizsardzība tomēr salūza, komanda ielaida 31 punktu un piedzīvoja zaudējumu – 69:74 (20:8, 13:19, 18:16, 18:31).

Anete Šteinberga 38:00 minūtēs guva 15 punktus (2p 5/9, 3p 0/1, 1p 5/5), izcīnīja 10 atlēkušās bumbas, izdarīja trīs rezultatīvas piespēles, piecas reizes kļūdījās, pārķēra vienu bumbu, saņēma četras personiskās piezīmes, izprovocēja trīs pārkāpumus un ieguva +/- rādītāju -3.

CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga