12.11.2015. 19:25
Ceturtdien, 12. novembrī, noslēdzās FIBA Eiropas kausa izcīņas pirmā apļa spēles basketbolā. Anetes Šteinbergas pārstāvētais Vologdas klubs "Chevakata" atspēlēja 20 punktu starpību pret Turcijas klubu "Edirnespor" un izvirzījās C grupas līderpozīcijās.

Vologdas “Chevakata” (2-1) savā laukumā uzvarēja Turcijas klubu “Edirnespor” (2-1) ar rezultātu 65:62 (17:13, 13:20, 13:27, 22:2) Divdesmit septītajā minūtē mājinieces nonāca iedzinējos ar 20 punktu starpību (32:52), bet pusstundas beigās komandas joprojām šķīra 17 punkti – 43:60.

Dmitrija Donskova vadītās mājinieces izšķirošo ceturtdaļu sāka ar 18:0 izrāvienu. Anete Šteinberga realizēja pirmo no diviem soda metieniem un samazināja starpību līdz minimumam (59:60), bet minūti vēlāk “Chevakata” izrāvās vadībā – 61:60. Sekoja vēl divas vadības maiņas, Šteinberga izcīnīja divas atlēkušās bumbas un Vologdas spēlētājas izrāva uzvaru.

Anete Šteinberga 26:39 minūtēs guva 5 punktus (2p 1/7, 3p 0/2, 1p 3/4), izcīnīja sešas bumbas zem groziem, izdarīja divas rezultatīvas piespēles, divas reizes kļūdījās, saņēma četras personiskās piezīmes, izprovocēja sešus pārkāpumus un ieguva +/- rādītāju -4.