11.05.2015. 10:07
RK ”Miesnieki” pēc gada pārtraukuma atguvuši Latvijas kausu regbijā 7, kad šī kluba komanda "STATS serviss" ar 17:12 svētdien, 10. maijā Upesciemā finālā uzveica ”Beverīna/Fēnikss” komandu.

”Miesnieki” pēc gada pārtraukuma ir atguvuši Latvijas kausu regbijā 7. 2014. gadā ”Miesnieki” Siguldā startēja bez savas spēcīgākās komandas, un tad kausu ieguva ”Huracan/Livonia”.

Šogad Upesciemā iznāca tā, ka A grupā startēja tikai divas komandas – "STATS serviss" ar 19:7 uzvarēja ”Huracan/Livonia” un nodrošināja uzreiz vietu pusfinālā. ”Misa/Vecumnieki” bija pieteikušies sacensībām uz kurām neieradās, tādējādi paužot necieņu gan pret pretiniekiem, gan turnīra rīkotājiem. Sanāca liels kuriozs, jo vienā grupā priekšsacīkstēs bija divas, vienā trīs, vienā četras komandas, kaut gan deviņas komandas priekšsacīkstēs ērti varēja sadalīt pa trim trijās grupās.

"STATS serviss" un ”Huracan/Livonia” spēle arī izvērtās par gaidītāko un arī asāko spēli, kuras pirmajā puslaikā potīti savainoja Latvijas lielās izlases kapteinis Viktors Silvoniks no ”Miesniekiem”, bet otrajā puslaikā cīņas karstumā galvu pārsita ”Livonia” lielās komandas kapteinis Ainārs Bērziņš. Spēle, kas spriedzes ziņā varēja būt fināla cienīga, noslēdzās ar ”miesnieku” uzvaru.

Pusfinālā "STATS serviss" uzvarēja TFS ”Bulduri” ar 31:14, bet ”Beverīna/Fēnikss” pieveica ”EK Sistēmas/Eži” 17:5. Finālā "STATS serviss" uzvarēja ”Beverīna/Fēnikss” ar 17:12. Par turnīra labāko spēlētāju tika atzīts Elmārs Šefanovskis no "STATS serviss" komandas.

"Miesnieku” galvenais treneris Uldis Bautris: "Pēc izlases spēlēm ”Livonia” vēl nebija pilnībā gatava. Arī mēs vēl nebijām pilnībā gatavi. Visu laiku bijām spēlējuši piecpadsmitnieku, bet tagad nācās pārslēgties uz septiņnieku. Tomēr es domāju, ka viena no būtiskākajām spēlēm būs piektdien. Svarīga spēle ''Ķekava/Miesnieki'' pret ''Garkalne/Livonia'' Latvijas čempionātā klasiskajā regbijā. Šajās spēlēs mums bija daudz sliktu lēmumu, taču ir prieks par uzvaru.

Misa/Vecumnieki – STATS serviss 0:30 (tehniskais zaudējums), STATS serviss – Huracan/Livonia 19:7, Misa/Vecumnieki – Huracan/Livonia 0:30 (tehniskais zaudējums).

EK Sistēmas/Eži – Ķekavas NSS 17:0, Ķekavas NSS – HansaFlex/Livonia 19:0, HansaFlex/Livonia – EK Sistēmas/Eži14:24.

Beverīna/Fēnikss – RK Mītava 52:0, RK Jūrmala – TFS Bulduri 0:43, RK Mītava – RK Jūrmala 5:14, TFS Bulduri – Beverīna/Fēnikss 7:14, RK Mītava – TFS Bulduri 0:31, Beverīna/Fēnikss – RK Jūrmala 49:0.

HansaFlex/Livonia – RK Mītava 29:7.

RK Jūrmala – Huracan/Livonia 14:22,Ķekavas NSS – RK Jūrmala 15:18, Huracan/Livonia – Ķekavas NSS 45:0.

EK Sistēmas/Eži- Beverīna/Fēnikss 5:17, STATS serviss – TFS Bulduri 31:14.

TFS Bulduri – EK Sistēmas/Eži 17:12

STATS serviss – Beverīna/Fēnikss 17:12

1. STATS serviss, 2. Beverīna/Fēnikss, 3. TFS Bulduri, 4. EK Sistēmas/Eži, 5. Huracan/Livonia, 6. RK Jūrmala, 7. Ķekavas NSS, 8. Hansa Flex/Livonia 9. RK Mītava

2006 STATS/Ķekava – Ovāls2007 Ruks – Ādažu Čipsi2008 Kaunas I – Ruks/RK Miesnieki2009 STATS/Ķekava – SK Ovāls 46:52010 Transact Pro – RK Baldone 29:172011 Transact Pro – RK Baldone 65:72012 LDE Miesnieki – Kurši/Livonia 19:172013 RE-fort/Miesnieki – Autowelt/Livonia 24:102014 Huracan/Livonia – RK 1964 27:02015 STATS serviss – Beverīna/Fēnikss 17:12

Informāciju sagatavoja:Valters Nikans,LRF preses sekretārs