02.12.2017. 19:22

Lai arī Starptautiskā regbija savienība ("World Rugby") sezonas noslēguma balli aizvadīja jau pirms nedēļas, tikai šodien faktiski noslēdzās starptautisko maču sezona, jo Velsas pilsētā Kārdifā, "Millenium Stadium" arēnā, mājnieki tikās ar Dienvidāfrikas Republika.

Jāsaka, ka šis sezonas noslēgums padevās visnotaļ interesants, jo pirmajā puslaikā mājnieki var teikt, ka dominēja laukumā, pateicoties Dena Bigara lieliskajām izspēlēm pēc kurām velsieši guva divus piezemējumus, izceļoties Skotam Viljamsam un Hedlī Pārksam. Tie, kopā ar Lī Halfpenija diviem precīziem realizācijas sitieniem deva mājniekiem jau diezgan labu vadību – 14:0.

Tieši šajā brīdī, mača 19. minūtē, Malkolms Markss, kā daudziem likās, ienesa bumbu ieskaites zonā, taču tiesnesis lēma citādāk un piezemējumu neieskaitīja, tāpēc DĀR komandai bija jāpagaida kāds laiciņš, līdz arī viņi guva savus pirmos punktus, kad pret sevi nopelnīto sodu realizēja Handrē Polards.

Līdz pārtraukumam gan komandas vēl apmainījās ar gūtajiem piezemējumiem, kad Pārkss izcēlās otrreiz, bet Āfrikas komandas labā piecus punktus nopelnīja Voriks Dželants.

Otrais puslaiks gan pagāja DĀR zīmē, jo Polards guva gan piezemējumu, gan vēl divus punktus realizācijas sitienā pēc Džeses Krīla piezemējuma, kas deva viesiem iespēju izvirzīties vadībā mača 55. minūtē – 22:21. Tiesa gan pēdējo vārdu šajā spēlē un arī sezonā teica Lī Halfpenijs, kurš ar realizētu soda sitienu panāca 24:22 Velsas valstsvienības labā.

Lai arī līdz mača beigām vēl bija diezgan daudz laika, DĀR izlase nespēja atspēlēties, bet Velsa izcīnīja sev tik svarīgo uzvaru, noslēdzut gadu ar pozitīvu bilanci – sešām uzvarām un pieciem zaudējumiem. Dienvidāfrikas Republikas izlase, kas ļoti labi aizvadīja vasaras testu sēriju un atzīstami cīnījās arī Regbija čempionātā, kur zaudēja tikai Jaunzēlandes izlasei, tikai sliktākas gūto un zaudēto punktu attiecības dēļ ieņēma trešo vietu, sezonu noslēdza ar septiņām uzvarām, četriem zaudejumiem un diviem neizšķirtiem.

Citronmuiža, biedrība Rauna, Vidzemes 13-7, Raunas p., Raunas n., LV-4131
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa