01.09.2013. 17:26
Šodien Anglijas Premjerlīgas trešajā kārtā tika aizvadīts viens no karstasinīgākajiem Anglijas derbijiem, kurā "Liverpool" savā laukumā tikās ar "Manchester United". Jau spēles ceturtajā minūtē Deniels Staridžs pēc stūra sitiena guva vārtus, nodrošinot "Liverpool" uzvaru ar rezultātu 1:0. Plkst. 18:00 Londonas derbijā "Arsenal" tiksies ar "Tottenham Hotspur".

Kā jau pirms spēles tika ziņots, viesu sastāvā spēlē nevarēja piedalīties Veins Rūnijs, kurš iepriekšējā dienā treniņā guva savainojumu. Savukārt "Liverpool" sastāvā spēlē nevarēja piedalīties Kolo Turē, kuru aizsardzības centrā nomainīja Martins Škrtels. Spēles rezultāts tika atklāts jau ceturtajā minūtē un paveica to laukuma saimnieki. Pēc stūra sitiena Daniels Aga ar galvu raidīja bumbu vārtu virzienā, kur pie kreisā vārtu staba ar nelielu pieskārienu tīklā raidīja Deniels Staridžs, gūstot jau trešos vārtus trīs aizvadītajās spēlēs (1:0). Abas komandas praktiski nepieturēja bumbu laukuma centrā, tā vietā ātri nogādājot to uzbrukuma zonā, līdz ar to bīstami uzbrukumi tika veidoti viens pēc otra.

Pēc nospēlētām 20 minūtēm spēle uz brīdi nomierinājās, jo komandas centās vairāk uzmanību pievērst bumbas kontrolei. Laukuma saimnieki, neskatoties uz rezultāta pārsvaru, tomēr turpināja spēlēt aktīvāk pretinieka laukuma pusē gan bumbas kontroles laikā, gan arī aktīvi presingojot pretinieka spēlētājus. 37. minūtē traumas dēļ laukumu pameta "Manchester United" aizsargs Fils Džounss, kura vietā laukumā devās Antonio Valensija. Lai arī uzreiz pēc zaudētajiem vārtiem viesiem izdevās daži ļoti perspektīvi uzbrukumi, puslaika otrajā daļā "Manchester United" uzbrukumi bija absolūti bezzobaini. Turklāt jau pirmajā puslaikā spēles galvenais tiesnesis Andrē Mariners trijiem viesu komandas spēlētājiem piešķīra brīdinājumus.

Otro puslaiku viesi uzsāka daudz aktīvāk, pirmajās piecās minūtēs izpildot trīs stūra sitienus, kuru rezultātā pāris reizes "Liverpool" aizsargi bloķējot sitienus glāba savu komandu no iespējas zaudēt vārtus. "Manchester United" spiediens uz laukuma saimnieku vārtiem kļuva arvien iespaidīgāks, tomēr neizdevās pats galvenais - rezultatīvs sitiens. Spēles beigu daļa izvērtās saraustīta dēļ vairākiem pārkāpumiem un spēlētāju mikrotraumām. 77. minūtē pēc Luiša Nani tālsitiena "Liverpool" vārtus glāba Simons Minjolē. Lai arī viesi pārsvarā visu otro puslaiku pavadīja uzbrukuma zonā, "Manchester United" tomēr neizdevās izveidot uzbrukumu lai izrautu vismaz neizšķirtu. Savukārt "Liverpool" izcīnīja trešo uzvaru ar rezultātu 1:0, tādējādi izvirzoties turnīra tabulas galvgalī. Turklāt Brendana Rodžersa vadītā komanda joprojām nav ielaidusi nevienus vārtus.

Datums Laiks Spēle Rezultāts Vārtu guvēji
31.08. 14:45 Man City - Hull 2:0 (0:0) Negredo 65' Turē 90'
31.08. 17:00 Cardiff - Everton 0:0
31.08. 17:00 Newcastle - Fulham 1:0 (0:0) Ben Arfa 86'
31.08. 17:00 Norwich - Southampton 1:0 (0:0) Redmonds 68'
31.08. 17:00 West Ham - Stoke 0:1 (0:0) Penants 82'
31.08. 19:30 Crystal Palace-Sunderland 3:1 (1:0) Gebidons 9' Geils 79'(11m) O'kīfijs 90' - Flečers 64'
01.09. 15:30 West Brom - Swansea 0:2 (0:1) Deivīss 22' Ernandess 83'
01.09. 15:30 Liverpool - Man United 1:0 (1:0) Staridžs 4'
01.09. 18:00 Arsenal -Tottenham