22.11.2014. 13:47
Stambulā piektdien pirms basketbola Eirolīgas spēles starp Galatasaray un Crvena Zvezda komandā tika sadurts Serbijas kluba atbalstītājs, kurš vēlāk mira slimnīcā, vēsta serbu laikraksts Večernje Novosti.

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

No gūtajām traumām mira 25 gadus vecais Belgradas kluba atbalstītājs Marko Ivkovičs. Viņš bija viens no 400 serbu kluba atbalstītājiem, kurš ieradās Stambulā.

Serbu kluba līdzjutējiem nebija biļetes un viņi netika ielaisti basketbola arēnā Abdi Ipekči, tāpēc atbraucēji mēģināja hallē iekļūt ar varu. Sākotnēji izcēlās līdzjutēju sadursmes ar policistiem, kuri centās nepieļaut serbu iekļūšanu arēnā, taču vēlāk izcēlās arī kautiņš ar Galatasaray atbalstītājiem, kurā Ivkovičs tika arī sadurts.

Gados jaunajam līdzjutējam tika iedurts sirds rajonā. Viņš tika nogādāts slimnīcā, kur ārsti piecas stundas cīnījās par viņa dzīvību, tomēr puisis bija zaudējis par daudz asiņu un nomira, skaidroja Serbijas konsuls Stambulā Zorans Markovičs.

Viņš norādīja, ka jau divas dienas pirms spēles varas iestādes brīdinātas, ka gaidāmas paaugstināta riska cīņa, tomēr policijas spēki pie arēnas bijuši nepietiekami, kas arī izraisīja saķeršanos.

Savukārt Turcijas kluba Galatasaray galvenais treneris Ergins Atamans serbu līdzjutējus nodēvēja par teroristiem, jo viņi hallē centušies iekļūt bruņojušies ar nūjām un uzklupuši vietējiem līdzjutējiem. Atamans aicināja Eirolīgu nepieļaut līdzīgus gadījumus.

Spēlē uzvaru ar 110:103 izcīnīja Galatasaray , kas panākumu guva spēles otrajā pagarinājumā.Latvijas Bobsleja un skeletona federācija R.Feldmaņa 11, Rīga, LV-1014
Solomins Aleksandrs Akadēmiskā airēšana, Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties