18.12.2016. 19:59

Artūra Štālberga un Edmunda Valeiko vīriem izdevās lieliska spēle uzbrukumā – ņižņijnovgorodieši katrā ceturtdaļā sameta vismaz 27 punktus. Puslaikā Augšvolgas klubam bija 19 punktu pārsvars, bet trešajā ceturtdaļā tas pieauga līdz 22 punktiem. Summā plus divdesmit viens – 115:94 (30:19, 29:21, 27:24, 29:30).

Seši Ņižņijnovgorodas spēlētāji guva 12 vai vairāk punktus. Kenijs Bointons izcēlās ar 21 punktu, Ivans Strebkovs sameta 20 punktus, bet Tomislavs Zubčičs pievienoja 17 punktus. DeAndrē Keina un Sīma Sandera Venes rēķinos pa 13 punktiem, savukārt Petrs Gubanovs tika pie duča.

115 gūtie punkti ir kluba rekords. Iepriekšējais labākais sasniegums noturējās gandrīz 23 mēnešus – 2015. gada 23. janvārī “Nizhny Novgorod” uzvarēja Stambulas “Anadolu Efes” ar 109:90.

Sanktpēterburgas “Zenit” galotnē apstājās uzbrukumā un savā laukumā piedzīvoja neveiksmi pret Krasnodaras “Lokomotiv-Kubaņ” ar 62:66 (12:19, 15:22, 17;10, 18:15). Mājinieki bija vadībā ar 62:60, taču noslēdzošajās 03:55 minūtēs palika tukšā.

Eirokausa desmitās kārtas vērtīgākais spēlētājs Jānis Timma 38:09 minūtēs guva astoņus punktus (2p 2/7, 3p 1/5, 1p 1/2). Uzbrucējs papildināja rēķinu ar četrām atlēkušajām bumbām, divām piespēlēm, trīs kļūdām, vienu bloķētu metienu, vienu personisko piezīmi, četriem izprovocētiem pārkāpumiem, +/- rādītāju -3 un lietderības koeficientu 2.

Turnīra līderi CSKA savā laukumā sakāva Maskavas apgabala “Khimki” ar 95:79. Krasnojarskas “Enisey” mājās pieveica “Tsmoki Minsk” ar 88:70.

Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs "Dolomīts M", Salas p., Salas n., LV-5230
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa