29.10.2016. 17:53

''Nizhny Novgorod'' ar diviem latviešu speciālistiem Artūru Štālbergu un Edmundu Valeiko pie komandas stūres aizvada vāju sezonas sākumu, un VTB līgā Krievijas klubs bija zaudējis pirmās trīs spēles. Ceturtajā spēlē bija jātiekas ar spēcīgo ''Lokomotiv-Kuban'', kas atkal vieglu spēli nesolīja, un izteikti favorīti bija viesi.

Jau spēles pirmajā ceturtdaļā ''Lokomotiv-Kuban'' ieguva septiņu punktu pārsvaru - 23:16. Arī spēles otrajā nogrieznī viesi laukumā darbojās pārliecinošāk, tādējādi pēc 20 minūtēm bija iekrājuši visai komfortablu pārsvaru - 45:31. ''Lokomotiv-Kuban'' notikumus laukumā kontrolēja arī otrajā puslaikā un galarezultātā pieveica mājiniekus ar 93:66.

Ingus Jakovičs Nižņijnovgorodas sastāvā nospēlēja 19:41 minūti, kuru laikā guva piecus punktus (soda metieni - 3/3, divpunktnieki - 1/3, tālmetieni - 0/1). Latvijas basketbolista rēķinā arī viena atlēkusī bumba, viena rezultatīva piespēle, viena kļūda un viena pārtverta bumba.

Citā spēlē Krasnojarskas ''Enisey'' aizvadīja vāju spēles pirmo daļu, bet pēdējās desmit minūtes uzvarēja ar 24:9, kas visā spēlē ļāva izraut panākumu pret vietējo ''Parma'' komandu ar 81:79.

Izmantotie resursi:VTB United League | VTB United League

Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs "Dolomīts M", Salas p., Salas n., LV-5230