28.01.2017. 17:44

Artūra Štālberga un Edmunda Valeiko trenētie vīri pirmā apļa spēlē Saratovā piekāpās sāncenšiem ar 92:95. Lai kopvērtējumā apdzītu sāncenšus – pirms atbildes tikšanās “Avtodor” bija par vienu panākumu vairāk, Ņižņijnovgorodai vajadzēja uzvarēt ar četru punktu pārsvaru.

Mājinieki uzdevumu izpildīja ar desmitkāršu rezervi. “Nizhny Novgorod” jau pirmajā puslaikā panāca 19 punktu pārsvaru (53:34), savukārt nākamajās divdesmit minūtēs izpostīja Saratovas aizsardzību vēl pamatīgāk. Noslēgumā uzvara ar 42 punktu pārsvaru – 110:68 (23:20, 30:14, 31:18, 26:16).

Pjotrs Gubanovs iemeta 5 no 6 tālmetieniem un guva 24 punktus. Dižons Tompsons izcēlās ar 22 punktiem, septiņām izcīnītām bumbām zem groziem un piecām piespēlēm, bet saspēles vadītāja Ivana Strebkova rēķinā 17 punkti un piecas piespēles. Viesu rindās 24 punkti Nikam Minerātam.

Latvijas Izpletņlēkšanas Federācija Lienes 1-17, Rīga, LV-1009