04.02.2017. 18:45

Pirms šīs spēles "Lokomotiv Kuban" VTB bija izcīnījusi 11 uzvaras pēc kārtas, kas kopvērtējumā deva otro vietu, piekāpjoties vien Maskavas CSKA. Tikmēr "Nizhny Novgorod" ieņēma desmito vietu.

Spēle sākās ar aizkavēšanos, jo bija problēmas ar tablo, kas rāda sekundes uzbrukumā. Problēma netika atrisināta, taču spēle notika, jo katrā uzbrukumā mikrofonā tika ziņots par laiku, cik atlicis.

Pirmajā ceturtdaļā labs izrāviens padevās "Nizhny Novgorod" basketbolistiem, kuri, gūstot desmit punktus pēc kārtas, pēc nospēlētām divarpus minūtēm panāca 12:2. Turpinājumā ritēja līdzīga cīņa, taču nedaudz veiksmīgāki bija viesi, kas vienu brīdi panāca +15 (23:8), taču ceturtdaļas beigās 10:0 izrāvienu veica jau "Lokomotiv Kuban" (18:23). Ceturtdaļu ar sešu punktu pārsvaru noslēdza viesi – 26:20 par labu "Nizhny Novgorod".

Otro ceturtdaļu aktīvi sāka laukuma saimnieki, kuri guva piecus punktus pēc kārtas un samazināja rezultātu līdz minimumam – 25:26. Turpinājumā labāki bija viesi, kuri pēc Bointona metiena panāca desmit punktu pārsvaru – 42:32. Ceturtdaļas beigās abas komandas veica pa izrāvienam, taču vadību pēc pirmā puslaika saglabāja Štālberga vīri – 47:39.

Pēc pārtraukuma ritēja līdzīga cīņa, taču ceturtdaļas beigās pēc Džouna precīza metiena rezultāts kļuva neizšķirts – 55:55. Atlikušajā laikā veiksmīgāki bija viesi, kuri pirms ceturtās ceturtdaļas saglabāja nelielu pārsvaru – 62:59.

Ceturtās ceturtdaļas sākumā viesi nespēja gūt punktus, kamēr laukuma saimnieki bija gana precīzi, un pēc Hvostova tālmetiena "Lokomotiv Kuban" panāca jau septiņu punktu pārsvaru – 71:64. Vienu brīdi "Nizhny Novgorod" vēl izdevās pietuvoties līdz pieciem punktiem, taču turpinājumā laukuma saimnieki palielināja pārsvaru un VTB līgā izcīnīja savu 12.uzvaru pēc kārtas - 88:75. Jāatzīmē, ka pēdējā ceturtdaļā "Lokomotiv Kuban" bija pārāki ar 29:13.

Laukuma saimniekiem rezultatīvākais bija Kevins Džouns, kuram 20 punkti un sešas atlēkušās bumbas. Tikmēr "Nizhny Novgorod", kuri spēlēja tikai ar septiņiem basketbolistiem, rezultatīvākais bija Kenijs Bointons, kuram 17 punkti un četras rezultatīvas piespēles. Kaspars Bērziņš arī šajā spēlē laukumā vēl nedevās.

Izmantotie resursi:VTB United League | VTB United LeagueOzolnieku Sporta skola Ozolnieki, Stadiona 5, Ozolnieku p., Ozolnieku n., LV-3018
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA
FTA
Reģistrēties