13.01.2014. 00:19
Ar rezultatīvām piespēlēm aizvadītajā vakarā atzīmējušies Juris Štāls, kura pārstāvētā Poprada svinēja uzvaru Slovākijā, kā arī Artūrs Ozoliņš, kurš kopā ar Penzas "Dizel" pārspēj Balašihas hokejistus, savukārt Dānijas hokeja līgā 36 no 37 pretinieku metieniem atvairīja Ervīns Muštukovs.

Jura Štāla pārstāvētā Popradas vienība šovakar savā laukumā uzņēma Martinas hokejistus, pārspējot pretiniekus ar 4:3. Ja pirmajā trešdaļā abas komandas apmainījās ar vieniem vārtiem, otrajā periodā popradieši guva trīs bezatbildes vārtus, izvirzoties vadībā ar 4:1.

Trešā perioda vidū "Mountfield" spēlētāji panāca 2:4, taču trešos vārtus guva vien 20 sekundes pirms pamatlaika beigām, neizšķirtu tā arī nepaspējot izraut.

Štāls maču noslēdza ar rezultatīvu piespēli un pozitīvu lietderības koeficientu "+2'.

Ervīna Muštukova pārstāvētā Esbjergas vienība šovakar viesos tikās ar Ņikitas Koļesņikova pārstāvēto Odenses "Bulldogs". Lai gan izdarīto metienu skaita ziņā gana ievērojams pārsvars piederēja odensiešiem, Esbjergas hokejisti spēja svinēt uzvaru ar visnotaļ pārliecinošo 5:1.

Muštukovs Esbjergas vārtos atvairīja 36 no 37 jeb 97,3 procentus pretinieku metienu. Koļesņikovs maču aizvadīja odensiešu pirmajā aizsargu pārī un ar rezultativitāti neizcēlās. Viņš 21 "Bulldogs" rindās aizvadītajās spēlēs atzīmējies ar pieciem (2+3) punktiem.

Penzas "Dizel" šovakar svinēja panākumu, ar 4:3 izbraukumā pārspējot Balašihas "HK MVD" vienību. Arī šajā spēlē pirmajā periodā abas komandas apmainījās vārtu guvumiem, taču otrās trešdaļas pirmajā pusē "Dizel" hokejisti panāca divu vārtu pārsvaru, ko atgūt laukuma saimniekiem tā arī neizdevās.

Artūrs Ozoliņš 16:00 laukumā pavadītajās minūtēs atzīmējās ar rezultatīvu piespēli, negatīvu lietderības koeficientu "-1", kā arī trim metieniem pa pretinieku vārtiem. 18 spēlēs uzbrucējs atzīmējies ar 10 (4+6) punktiem.

Kobas Jasa pārstāvētā Liberecas "Bili Tygri" kārtējā Čehijas Ekstralīgas spēlē šovakar ar 5:2 apspēlēja "Mountfield HK" vienību. Uzvarētāju labā ar trim vārtu guvumiem atzīmējās Martins Barteks, savukārt Jass vien 5:16 laukumā pavadītajās minūtēs izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem.

Austrijas hokeja līgā neveiksmi šovakar piedzīvojusi Zinta Naura Zuševica pārstāvētā Grācas "99ers", kas ar 2:3 piekāpās Čehijā bāzētajai Znojmo "Orli" vienībai. Zuševics maču aizvadīja ceturtajā maiņā, to noslēdzot ar negatīvu lietderības koeficientu "-1".

Izmantotie resursi:HOKEJ.skВысшая хоккейная лига - Официальный сайтAL-Bank LigaHokej.cz - Kompletní výsledkový a zpravodajský...Erste Bank Eishockey Liga - Austria