01.07.2015. 17:06
Latvijas Futbola federācijas (LFF) Iepirkumu komisija pēc iepirkuma procedūras konkursa par sporta kompleksa Kr. Barona ielā 116A rekonstrukciju par labāko atzina SIA «Arčers» piedāvājumu, informē LFF sabiedrisko attiecību speciālists Toms Ārmanis.

  • Stadiona būvniecības iepirkuma procedūras rezultātus LFF plāno apstiprināt 1.jūlijā 2015. g. 28. jūnijs

Trešdien, 1. jūlijā, Iepirkumu komisija sniedza ziņojumu LFF Valdei par iepirkuma procesa organizēšanu un komisijā pieņemtajiem lēmumiem, pret ko LFF Valdes pārstāvjiem nebija iebildumu.

Iepriekš LFF Iepirkumu komisija izvērtēja būvnieku piedāvājumus un rekomendēja SIA «Arčers» kā saimnieciski izdevīgāko. Turpinājumā šis process tika noziņots LFF Valdei ar mērķi dot Valdei iespēju šajā jautājumā paust savu viedokli un izteikt pretenzijas, ja tādas būtu. Trešdien notikušajā LFF Valdes sēdē tās lēmējvara – LFF prezidents Guntis Indriksons un LFF ģenerālsekretārs Jānis Mežeckis – pieņēma lēmumu apstiprināt SIA «Arčers» kā būvnieku, ar kuru uzsākt pārrunas.

LFF Iepirkumu komisija ar SIA «Arčers» turpinājumā aizvadīs otro sarunu kārtu, vienojoties par ģenerālbūvuzņēmēja līguma nosacījumiem. Pēc šīs sarunu kārtas abas puses atbildēs uz sabiedrību interesējošajiem jautājumiem un parakstīs ģenerālbūvuzņēmēja līgumu īpašā preses konferencē, kuras norises laiks un vieta tiks paziņoti papildus.

Iepirkuma procedūrā uzvarējušajam uzņēmumam tiks uzticēts veikt būvdarbus, kā rezultātā tiks rekonstruēts un nodots ekspluatācijā sporta komplekss Kr. Barona ielā 116A, Rīgā. LFF Iepirkuma komisijas sastāvā ir komisijas priekšsēdētājs Edgars Pukinsks, komisijas priekšsēdētāja vietnieks Vladimirs Žuks, kā arī komisijas locekļi Imants Baņķis, Aivars Bergers un Uģis Mālmanis. Iepirkumu komisijas darbības laiks būs līdz sporta kompleksa Kr. Barona ielā 116A rekonstrukcijas projekta pilnīgai realizācijai.

LFF Iepirkumu komisija bija izstrādājusi Iepirkuma procedūras dokumentus un nolikumu, izvirzot attiecīgas prasības pretendentu kvalifikācijai. Bija noteikti skaidri un objektīvi salīdzināmi vērtēšanas kritēriji, lai, tos pielietojot, būtu iespējams izvēlēties saimnieciski izdevīgāko piedāvājumu. Būvnieka izvēle apzināti veikta projektēšanas procesa gaitā, lai būvnieks savlaicīgi spētu detalizēti iepazīties ar būvprojektā paredzētajiem tehniskajiem risinājumiem un laicīgi plānot būvniecības gaitu. Tādējādi, uzsākot būvniecību, darba process būtu raitāks un būtu iespējams iekļauties projekta realizācijai atvēlētajā termiņā. Būvprojektam šobrīd notiek Skiču stadijas skaņošana process.

Šī gada 18. jūnijā Rīgas pilsētas būvvaldes padome atbalstīja LFF iesniegto Sporta kompleksa Krišjāņa Barona ielā 116A, Ērgļu ielā b/n un Ērgļu ielā 2 projekta risinājumu. Lēmums publicēts «rpbv.lv» mājaslapā.

Rīgā, Ērgļu un Kr. Barona ielu apkārtnē esošajā teritorijā LFF sadarbībā ar Rīgas domi un Eiropas Futbola asociāciju savienību (UEFA) plāno rekonstruēt sporta kompleksu ar mērķi 2017. gadā tajā atklāt Latvijas nacionālās futbola izlases un citu Latvijas izlašu spēļu, kā arī Latvijas futbola klubu un citu LFF pasākumu organizēšanas vajadzībām atbilstošu stadionu. Sporta kompleksa rekonstrukcijai paredzēto finansējumu nodrošinās LFF, tostarp - no UEFA paredzētajiem līdzekļiem futbola infrastruktūras programmu realizēšanas uzlabošanai turpmākajiem gadiem, kas tikuši apvienoti un novirzīti konkrēti šī projekta realizēšanai.

Sporta kompleksā ietilps futbola stadions ar aptuveni 5700 skatītāju vietām un visu nepieciešamo infrastruktūru, tostarp paredzēts arī Latvijas futbola muzejs, rehabilitācijas centrs, kafejnīca, sporta laukums apkārtējām skolām, autostāvvieta, LFF birojs. Sporta komplekss pēc tā rekonstrukcijas kļūs par Latvijas futbola mājām.Pārdaugava, BJFK Pārdaugava, BJFK Dammes iela 20, LV-1069 Futbols
Kušnira Natālija Kušnira NatālijaFitness, Aerobika, Body-Bike
FTA
Reģistrēties